Перейти до вмісту

Ріхард Круспе

Матеріал з Вікіцитат
Ріхард Круспе
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Рі́хард Цвен Кр́успе, відомий також як Ріхард Ц. Круспе, Ріхард Круспе-Бернштайн (нім. Richard Zven Kruspe, Richard Z. Kruspe-Bernstein; нар. 24 червня 1967, Віттенберґе, НДР) — німецький музикант, найбільш відомий як соло-гітарист німецького індастріал-метал гурту «Rammstein».

Цитати[ред.]

  •  

У дитинстві я часто повторював: «Я буду рок-зіркою». Мені завжди говорили, що я вигадую. Але я завжди вірив у це, і це найважливіше — вірити. Ти просто повинен бути впевнений в тому, що зіграєш в житті певну роль, — тоді ти починаєш помічати певні знаки долі і вживатися в цю роль. І це нормально. Так у певних людей зароджується і зростає певна мрія. Мрія хоче, щоб про неї мріяли. У мрії є багато спільного зі сном. Якщо починаєш сумніватися, то помічаєш, що ніякого сну немає. Іноді просто важливо дозволити людям мріяти[1].

  •  

Я вірю не в Бога, я вірю в земне правосуддя, тобто в те, що все, що ми робимо — погане чи хороше — обов'язково повернеться до нас. Ось у яке правосуддя я вірю[1].

  •  

Якщо я побачу, що люди приходять на концерти тільки для того, щоб подивитися на феєрверки, я одразу ж залишу це заняття[1].

  •  

Якби у моєму житті все було відмінно, то я б не виступав на сцені[1].

  •  

Остання людина, яка може врятувати світ від хаосу — ніхто з нас[1].

Примітки[ред.]