Перейти до вмісту

Роксолана Богуцька

Матеріал з Вікіцитат
Роксолана Богуцька
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Роксолана Богуцька (англ. Roksolana Bogutska, нар. 1969) — українська дизайнерка, власниця однойменного бренду одягу. Авторка багатьох колекцій жіночого верхнього, демісезонного та вечірнього одягу напрямку прет-а-порте.

Цитати

[ред.]
  •  

Вишиванку можна мати в себе в шафі з думкою, що це цінна реліквія. Її варто передати майбутнім поколінням і показати, що це теж може бути антикваріатом. Не обов’язково передавати коштовність з діамантом — вишиванка буде не менш цінною. Я дуже стараюся пояснити людям, що українська вишиванка — це не шароварщина. Це мистецтво[1].

  •  

Моє завдання як дизайнера — зробити вишиванку сучасною, модною, стильною, на сучасних тканинах, але максимально використати те, що нам передали предки[1].

  •  

Моє кредо на роботі — це працездатність і цілеспрямованість, без яких не відбувається нічого. А в іншій частині життя, де я жінка, мама, донька, подруга, дуже важливо допомагати. Успіх, слава, гроші є сьогодні, а завтра їх може вже не бути, але залишаться ті люди, які з тобою все життя. І це найважливіше[1].

  •  

Моя творчість — це вибух всього того, що в мене заклали впродовж багатьох років. Я перепробувала багато різних стилів, тем[1].

  •  

Пишаюся, що львів’янка і живу тут. Львів — незвичне місто. Воно має свій дух, настрій — добрий чи поганий. Коли мені було дуже важко на душі, я завжди йшла гуляти містом[1].

  •  

Страшенно люблю борщівську вишиванку. Для мене це еталон української вишивки. Багато народів мають вишитий одяг, але борщівська сорочка – унікальна. На сьогодні я її модернізую, максимально використовую орнамент та кольорову гаму, але не дозволяю собі її змінити[1].

  •  

Я повинна жінку вбрати так, щоб вона гарно виглядала. Жінка повинна знайти себе, свій стиль і образ, а перед тим, як вийти на вулицю – подивитися на себе в дзеркало[1].

Примітки

[ред.]