Перейти до вмісту

Рашкін Валерій Федорович

Матеріал з Вікіцитат


Рашкін Валерій Федорович
Медіафайли у Вікісховищі

Валерій Федорович Рашкін (рос. Вале́рий Фёдорович Ра́шкин, нар. 14 березня 1955, село Жиліно, Калінінградська область) — російський політик, депутат Державної думи РФ від КПРФ, член Центрального комітету КПРФ. Перший секретар московського міського комітету КПРФ (з грудня 2010 року), колишній перший секретар Саратовського обкому КПРФ.

Цитати

[ред.]
  •  

Ніяких замків в Швейцарії і квартир в Парижі у держслужбовців бути не повинно. Чиновники, депутати, сенатори повинні йти на держслужбу, розуміючи, що влада це не вседозволеність і легкий шлях до власного збагачення, а величезна відповідальність і самообмеження.

 

Никаких замков в Швейцарии и квартир в Париже у госслужащих быть не должно. Чиновники, депутаты, сенаторы должны идти на госслужбу, понимая, что власть это не вседозволенность и легкий путь к собственному обогащению, а огромная ответственность и самоограничение[1].

Цитати про Рашкіна

[ред.]
  •  

Йосип Давидович, Валерій Федорович, ми з вами. Якщо вони всі «Шарлі», то ми з вами всі Кобзони і ми з вами всі Рашкіни. — Про внесених депутатів у санкційний список, яких в ЄС вважають відповідальними за дестабілізацію ситуації на сході України.

 

Иосиф Давыдович, Валерий Федорович, мы с вами. Если они все «Шарли», то мы с вами все Кобзоны, и мы с вами все Рашкины[2].

  Ніконов В'ячеслав Олексійович

Примітки

[ред.]