Підгрушна Олена Михайлівна

Матеріал з Вікіцитат
Підгрушна Олена Михайлівна
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Оле́на Миха́йлівна Підгру́шна (нар. 9 січня 1987, Легниця, Нижньосілезьке воєводство, Польща) — українська біатлоністка, заслужений майстер спорту України, чемпіонка Олімпійських ігор у Сочі, чемпіонка світу, 5-разова чемпіонка Європи, переможниця і призерка етапів Кубка світу з біатлону. З 25 березня 2014 по 8 квітня 2015 — заступник міністра молоді та спорту України.

Цитати[ред.]

  •  

Хочу сказати всім вболівальникам біатлону: я змінила напрямок кар'єри не заради політики чи якоїсь посади. Я зупинила кар'єру спортсменки лише заради декретної відпустки. Але в час до народження дитини я не можу просто сидіти вдома — це не в моєму характері: постійно маю бути чимось зайнята. І я хочу, щоб вболівальники правильно зрозуміли мій крок, і чекали. У майбутньому я сподіваюся повернутись, але лише після народження дитини. Зараз у вільний від роботи час я проходжу курс лікування, відновлюю свій організм заради поповнення сім'ї[1].

  •  

Щодо політичної кар'єри, то я ніколи не намагалась стати політиком, і сьогодні всім говорю, що хочу працювати заради блага наших спортсменів, у тому числі заради нашого виду спорту — біатлону. А оскільки сьогодні я відповідаю за неолімпійські види спорту, то намагаюся зробити все, що можу для їхнього розвитку[1].

  •  

Після кожного старту — незалежно від того, чи був нуль або три промахи, кожен раз у мене до себе є маса претензій. І до стрільби, і до лижного ходу, і до техніки... Уже навіть Урош дивується, як можна так чіплятися до кожної дрібниці[2].

  •  

На персюті була помилка з лижами. На відкатці вони були краще, але потім виявилося, що їх вистачило тільки на півтора кілометра, а далі вони просто стали колом. А коли лижі не їдуть, починаєш працювати у два рази більше, пульс підвищується, дихання збивається. Але я просто не повірила своїм очам, коли побачила, що у мене 4 промахи.[3]23.12.2018

Примітки[ред.]