Пустовіт Лілія Григорівна

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Лілія Пустовіт
Lilia main.jpg
Wikipedia-logo.svg Стаття у Вікіпедії

Лі́лія Григорівна Пустові́т (нар. 9 грудня 1968) — українська дизайнерка одягу. Має свій дизайнерський бренд «POUSTOVIT»[1].

Цитати[ред.]

  •  

Жінкам, які не наважуються щось змінити, потрібно принаймні робити маленькі кроки в напрямку до мрії, збирати навколо однодумців та частіше спілкуватися із справжніми лідерами[2].

  •  

Коли я тільки починала свою історію з українською модою, мене хвилювало саме це — мешканці міст, яких я намагалася змінювати своїми колекціями. Це я роблю й зараз, але вже за рахунок колаборацій із іншими митцями. Сучасні комунікації дають можливість легко донести свою роботу до величезного кластера «своїх» людей[3].

  •  

Лідерство — це точно вроджена характеристика особистості. Ну і частково, можливо, гени та виховання. Це помітно вже в ранньому дитинстві, чи бере за себе відповідальність дитина, а згодом і за людей навколо[2].

  •  

Люблю синергію, коли абсолютно різні компанії та люди об'єднуються. Мені потрібно не тільки робити щось своє й отримувати від цього задоволення, важливо також змінювати інших і розширювати їхнє світосприйняття[3].

  •  

Тайм-менеджмент може бути різний, але в мене завжди, практично кожного дня, є час поспілкуватися з іншими лідерами — жінками та чоловіками — щодо конкретних соціальних справ та відповідальності, аби прийняти певні рішення.
Це і є головний секрет — щоденні маленькі «подвиги»[2].

Примітки[ред.]


Bookmark-new.svg