Перейти до вмісту

Онищенко Ганна Володимирівна

Матеріал з Вікіцитат
Онищенко Ганна Володимирівна
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Га́нна Володи́мирівна Они́щенко (нар. 15 жовтня 1984, Київ) — український державний службовець, письменниця. Міністр Кабінету Міністрів України (з 2 грудня 2014 до 14 квітня 2016), автор книг для дітей.

Цитати Ганни Онищенко[ред.]

  •  

Я навіть не уявляла себе юристом аж до 10 класу. У школі була переконана, що займатимуся філологією, тому що з дитинства мала потяг до іноземних мов, вивчала англійську, німецьку[1].

  •  

Тривалий час я хотіла стати мистецтвознавцем. Бо мені завжди подобалася архітектура, дивували витвори мистецтва, які нас оточують, напрацьовані віками. Гадаю, це захоплення могло стати якщо не професією, то принаймні дуже серйозними хобі[1].

  •  

Свого часу я дуже багато читала. Проте сказати, що в мене є улюблений український чи іноземний письменник, не можу. Книжки з’являються хаотично. Вважаю, якщо книжка потрапила мені до рук, навіть якщо я ніколи не чула про її автора, це, напевно, не випадково[1].

  •  

Я взагалі люблю сам процес читання. Якщо книжка містить цікаву думку, вона варта того, щоб її прочитати[1].

  •  

Ніколи не була прихильницею яскраво вираженого гендерного руху і за права жінок особливо не боролася, тому що в мене ніколи не було проблем із забезпеченням моїх прав. Так сталося, що я завжди працювала у чоловічому колективі, й сказати, що відчувала перешкоди у просуванні, у професійному зростанні через те, що я жінка, було б неправдою. Навпаки, комфортно почуваюся в чоловічому колективі. На мою думку, це залежить від кожної конкретної людини, і немає значення, жінка це чи чоловік. Єдине, що дуже важливо за будь-яких обставин: жінка або розуміє і робить так, що її поважають, або ні, — й тоді все дуже сумно. Тобто жінка повинна передусім поважати себе сама і не допускати неповаги від чоловіків[1].

Примітки[ред.]