Обговорення користувача:Кость Лінивець

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Запрошуємо до Вікіцитат!

Сподіваємося, що Ви візьмете участь у подальшій роботі нашого спільного відкритого проекту не тільки як читач, але і як дописувач.

Signature button.png

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування.

Свої питання, побажання, пропозиції Ви можете помістити у Кнайпі.

Ви можете допомогти поліпшити статті, додавши нові цитати, посилання на надійні джерела. Матеріал без джерел може бути підданний сумніву та вилучений.


Соломон[ред.]

Навіщо видаляти наведені цитати з джерелом?--Сергій Липко (обговорення) 14:53, 25 листопада 2015 (UTC)

Оскільки цитати Соломона беруться з книги, написаної власне Соломоном, а не зі збірки переказаних цитат. Пропоную за джерело цитат Соломона взяти все ж Біблію. Додаткова ілюстрація — є "цитата" "Пообіцяв — виконай! Краще не обіцяти, ніж обіцяти й не виконати" з "Мудрості віків". Соломон же писав (цит. за перекладом Огієнка): "Коли зробиш обітницю Богові, то не зволікай її виповнити... Краще не дати обіту, ніж дати обіт — і не сповнити!" (Екклезіяста 5:3а, 4). Якщо що, можу доповнити сторінку цитатами із Еклезіяста й Пісні Пісень - замість псевдоцитат. --Serj Lewkowitz (обговорення) 19:35, 25 листопада 2015 (UTC)