Міхалок Сергій Володимирович

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Сергій Міхалок
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Сергі́й Володи́мирович Міхало́к (біл. Сярге́й Уладзі́міравіч Міхало́к, нар. 19 січня 1972) — білоруський музикант і поет.

Цитати[ред.]

  •  

З одного боку, ми намагаємось бути світлими, чистими, але вкрапляємо у це дуже багато елементів такого, що називається era vulgaris: на потребу натовпу. Я ж не Стравінський і не Шнітке аби казати про те, що за допомогою свого мистецтва я зашиваю озонові дірки.

 

С одной стороны мы пытаемся быть светлыми, чистыми, но вкрапляем в это очень много элементов такого, что называется era vulgaris: на потребу толпы. Я же не Стравинский и не Шнитке чтобы говорить о том, что с помощью своего искусства я зашиваю озоновые дыры.[1]

  •  

Ненависть і роздратування — іноді найкраща мотивація для серйозних дій, ніж жага творити добро чи бажання врятувати людство.

 

Ненависть и раздражение — иногда лучшая мотивация для серьезных действий, чем жажда творить добро или желание спасти человечество[2].

  •  

Інтерв'ю — це коли сповідаєшся і чекаєш розради, заздалегідь знаючи, що батюшка потім розповість усім про твої гріхи, свідомо перекручуючи факти і смакуючи гидоту.

 

Интервью — это когда исповедуешься и ждешь утешения, заранее зная, что батюшка потом расскажет всем про твои грехи, сознательно искажая факты и смакуя гадости.[2]

  •  

Якщо ти новенький, краще відразу побитися з найсильнішим у класі. Навіть якщо ти програєш, у негласних шкільних рейтингах тобі дадуть високу оцінку, а інші надовго відстануть.

 

Если ты новенький, лучше сразу подраться с самым сильным в классе. Даже если ты проиграешь, в негласных школьных рейтингах тебе дадут высокую оценку, и остальные надолго отстанут.[2]

  •  

Люди, проснитесь, вокруг
Всё рождено для любви, ну а вы
Дерётесь - что север, что юг,
А многие дети не ели халвы.
(Увы...)

Хватит вам дурью страдать,
Целуйте друг друга, любите всерьёз.
Хватит ругаться, стрелять,
Пусть этот мир будет миром без слёз. — з пісні «Почтальоны»

  — Сергій Міхалок

Примітки[ред.]

  1. Ляпис Трубецкой интервью ч.2 — YouTube, 5 лютого 2008. (рос.)
  2. а б в Правила жизни Сергея Михалка, belaruspartisan.org