Перейти до вмісту

Міністерство культури України

Матеріал з Вікіцитат
Будинок Міністерства, вулиця Івана Франка (Київ, Шевченківський район).
Commons
Commons
Вікісховище має мультимедійні дані за темою:

Міністе́рство культу́ри Украї́ни — міністерство в Україні, є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади щодо формування державної політики у сфері кінематографу, формування та забезпечення реалізації державної політики у сферах культури та мистецтв, охорони культурної спадщини, вивезення, ввезення і повернення культурних цінностей, державної мовної політики, а також спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у сфері міжнаціональних відносин, релігії та захисту прав національних меншин України.

Цитати[ред.]

  •  

Залишити за міністерством охоронну функцію збереження культурної спадщини, написання законів, які б дозволили музеям не існувати і виживати, а заробляти і розвиватися. Адже ми користуємося законом по переміщенню музейних цінностей ще 1963 року.
За цим законом ми взагалі нічого не можемо вивозити. Як заробляють музеї? Вони свої експозиції возять на виставки. У нас такі питання вирішуються роками. Який музей світу захоче зв'язуватися? Наше законодавство не передбачає механізму страхування.
Необхідно вибудувати менеджмент музейної справи та охорони пам'яток — те, що дійсно потребує регулювання і охорони. — Про реформування Міністерства культури України.

 

Оставить за министерством охранную функцию сохранения культурного наследия, написание законов, которые бы позволили музеям не существовать и выживать, а зарабатывать и развиваться. Ведь мы пользуемся законом по перемещению музейных ценностей еще 1963 года.
По этому закону мы вообще ничего не можем вывозить. Как зарабатывают музеи? Они свои экспозиции возят на выставки. У нас такие вопросы решаются годами. Какой музей мира захочет связываться? Наше законодательство не предусматривает механизма страхования.
Необходимо выстроить менеджмент музейного дела и охраны памятников — то, что действительно нуждается в регулировании и охране[1].

  Млинарич Лілія

Примітки[ред.]