Перейти до вмісту

Міжнародні відносини

Матеріал з Вікіцитат
Палац Націй, Женева (Швейцарія)
Вікіпедія
Вікіпедія
Commons
Commons
Вікісховище має мультимедійні дані за темою:

Міжнаро́дні відно́сини  — система міждержавних взаємодій, суб'єктами яких є держави і міждержавні та неурядові організації, приватні особи. Наука про міжнародні відносини є комплексною та міждисциплінарною. У сферу міжнародних відносин входять військово-політичні, економічні, екологічні, гуманітарні та інші проблеми світового співтовариства.

Цитати[ред.]

  •  

Немає самостійних країн, і ні в якому разі не доводиться говорити про право. Право нічого не вирішує.[1]про залежність Фінляндії від Радянського Союзу в повоєнні роки

  Юго Паасіківі, прем'єр-міністр Фінляндії (1944)
  •  

Виходили і виходимо з того, що в сучасному складному і турбулентному світі збереження правопорядку — один з небагатьох важелів, здатних утримати міжнародні відносини від сповзання до хаосу. — У статті, опублікованій в газеті «New York Times».

 

Исходили и исходим из того, что в современном сложном и турбулентном мире сохранение правопорядка — один из немногих рычагов, способных удержать международные отношения от сползания к хаосу[2].

  Володимир Путін

Примітки[ред.]

  1. Мейнандер, Карл Генрік, Фінляндія 1944: війна, суспільство, настрої / Генрік Мейнандер ; зі шведської переклав Олег Король. — Київ: Темпора, 2010. — С. 258.
  2. Esquire. Цитата дня. 13/09/2013.