Перейти до вмісту

Мураєв Євгеній Володимирович

Матеріал з Вікіцитат
Мураєв Євгеній Володимирович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Євге́н Володи́мирович Мураєв (нар. 2 грудня 1976, м. Зміїв) — український політик. Депутат Харківської обласної ради двох скликань, депутат Верховної ради України VII скликання і VIII скликання. Член парламентського комітету з питань податкової та митної політики від партії «Опозиційний блок» (раніше від Партії регіонів).

Цитати

[ред.]
  •  

З цього починається «рускій мір». — Мураєв про руську піч у своєму домі

 

С этого начинается русский мир.[1]

  •  

Я сам розберуся куди віддавати свою десятину. На церкву, на дітей, куди завгодно — це буду вирішувати я. І в якому обсязі кому допомагати — теж. У будь-якому випадку я можу сказати, що я не буду жодним чином продовжувати і стимулювати продовження війни і буду робити все, щоб вона швидше закінчилася, і щоб гроші йшли в реальні сектори економіки і на соціальні програми, а не на війнушку[2]. — У відповідь на пропозицію волонтерів віддати 10 % доходів на українську армію.

 

Я сам разберусь куда отдавать свою десятину. На церковь, на детей, куда угодно — это буду решать я. И в каком объеме кому помогать — тоже. В любом случае я могу сказать, что я не буду никоим образом продолжать и стимулировать продолжение войны и буду делать все, чтобы она быстрее закончилась, и чтобы деньги уходили в реальные секторы экономики и на социальные программы, а не на войнушку.

Цитати про Мураєва

[ред.]
  •  

Швидше за все собі залишить гроші. Для того, щоб швидше закінчилася війна, то Мураєву варто порекомендувати застрелитися. Якщо буде менше «мураєвих» в Україні, то швидше закінчиться ця війна, яку він називає «війнушкою»[2]. — Реакція на відповідь Мураєва щодо пропозиції волонтерів віддати 10 % доходів на українську армію.

  Андрій Білецький

Примітки

[ред.]