Моргунов Сергій Анатолійович

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Моргунов Сергій Анатолійович
Serhiy Morhunov - sep 2014.jpg
Wikipedia-logo.svg Стаття у Вікіпедії
Commons-logo.svg Медіафайли у Вікісховищі

Сергій Анатолійович Моргунов (нар. 9 липня 1968, м. Вінниця) — український політик, міський голова Вінниці (з 27 лютого 2014).

Цитати[ред.]

  •  

Хочу підкреслити, що Вінниця однією з перших запровадила систему електронних петицій. Але їх «важливість» дещо перебільшена. Не можна сказати, що без них те чи інше питання не розглядається[1].

  •  

В цілому, як я вважаю, комунікація влади з вінничанами проходить досить активно і ефективно. Але популізмом, як деякі міські голови, я займатися не буду. Я маю на увазі, наприклад, «гарячу лінію з мером». Там, де її ввели, мер відповідає в день на 50 дзвінків. Скажіть, якщо щоденно в телефонному режимі відповідати і спілкуватися з півсотнею городян, чи зможе міський голова думати про стратегічний розвиток міста, планувати його?.. Дуже сумніваюся, що на це залишиться час. Необхідна дієва система «звернення — його обробка — вирішення питання — контроль», що ми і налагодили[1].

  •  

Я вважаю, що якщо проект знаходить підтримку городян, і виділяються кошти, то контроль за їх витрачанням повинен бути подвійним — з боку міськради та громадян. Коли городяни виходять з ініціативою і безпосередньо беруть участь в її реалізації та контролі, то це стимулює формування сильної територіальної громади[1].

Примітки[ред.]


Bookmark-new.svg