Маслівець Ольга Вікторівна

Матеріал з Вікіцитат
Маслівець Ольга Вікторівна
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Ольга Вікторівна Маслівець (нар. 23 червня 1978, Тернопіль) — українська і російська віндсерфінгістка, учасниця чотирьох Олімпійських ігор, Заслужений майстер спорту України.

Цитати[ред.]

  •  

Всі обіцяли сильні вітри, а це моя стихія, натомість лише два дні за всю регату був сильний вітер. Відповідно там, де гірші результати, був слабкий вітер, і навпаки, там, де кращі результати, — сильний вітер[1].

  •  

В олімпійському віндсерфінгу гроші не «ходять», натомість у професійному є призові, але в цьому виді матеріальна частина вартує в кілька разів більше, відповідно, купивши її на змаганнях, можна його й не «відбити». Загалом на віндсерфінгу заробити не можливо, єдиний вихід — знайти грошовитих спонсорів, що і практикують у розвинених країнах, на жаль на Україні цей варіант практично нереальний[1].

  •  

Були регати, в яких я брала участь заради себе. Приміром, на чемпіонаті Європи в червні я виступала під білим прапором. Спочатку Україна категорично відмовлялася мене відпускати, хоча останні два роки нас не фінансували. Проте Міжнародна федерація вітрильного спорту прийняла рішення, щоб я і Максим Оберемко змогли виступати за Росію на усіх змаганнях[2].

Примітки[ред.]