Марченко Зоряна Анатоліївна

Матеріал з Вікіцитат
Зоряна Марченко
Стаття у Вікіпедії

Зоряна Анатоліївна Марченко (1988, м. Дніпродзержинськ, Дніпропетровська область, УРСР, СРСР) — українська акторка театру та кіно. Відома за роллю Марисі Сотник у телесеріалі «Поки станиця спить»[1].

Цитати[ред.]

  • «Я народилася у сім'ї акторів. В дитинстві я ще вагалася між мріями — стати акторкою чи співачкою, та все ж продовжила йти по стопах батьків. Я вважаю акторську професію найкращою. Це неймовірно — перевтілюватися абсолютно в іншу людину, показувати відмінний характер, поведінку, звички. Ти може бути ким завгодно. Ця примірка образів мені дуже до душі, адже це так цікаво!»
  • «Після народження доньки я почала відчувати більше відповідальності. Якщо раніше я могла про певні речі не думати, тому що я була сама, то зараз я несу відповідальність за маленьку людину. Все, що я роблю, це для неї. Крім того, я розумію, що являюсь для неї прикладом»[2].
  • «Два роки я провела в декреті. Життя змінилося, звичайно, кардинально. Перед тим, як піти в декрет, у мене був дуже щільний робочий графік. І я трохи налякана, навіть шокована тим, як може в одну секунду змінитися звичний уклад життя. Але коли ти береш на руки свою дитину, розумієш, що це частинка тебе. Тому, коли вона народилася, все пішло на другий план — і робота, і страхи… Центром моєї уваги стала дочка. І мені це подобається»[3].
  • «Вважаю великим прогресом, що в українському кіно підіймають такі актуальні теми, як сурогатне материнство. Це гарний спосіб для пар, які не можуть мати власних дітей, дати родинне тепло і турботу малюку. Але дуже важливо, щоб під час всього процесу родину супроводжували юристи та психологи, які будуть піклуватися про усі задіяні сторони».
  • «Якщо хтось один із пари зраджує, він не поважає іншого. Якщо ти покохав людину і знаходишся з нею поруч, то зрада стає для тебе приниженням. Той, хто зраджує, ображає в першу чергу себе. На мою думку, якщо таке відбувається у парі, люди повинні розійтися».
  • « В реальному житті я майже не фарбуюсь і дозволяю шкірі відпочити від професійного макіяжу на зйомках. Я також стараюсь спати не менше 8 годин на добу і пити багато води. Вже протягом року я вегетаріанка, і мені це дуже подобається. Просто у якийсь момент я зрозуміла, що у своєму раціоні потрібно щось змінити. Вегетаріанство справді сприяє відновленню шкіри, робить її більш сяючою та здоровою»[2].

Примітки[ред.]