Перейти до вмісту

Марк Цукерберг

Матеріал з Вікіцитат
Марк Цукерберг
Файл:Mark Zuckerberg F8 2019 Keynote (32830578717) (cropped).jpg, Mark Zuckerberg at the 37th G8 Summit in Deauville 018 v1.jpg
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Марк Цу́керберг (англ. Mark Zuckerberg; нар. 14 травня 1984, Вайт-Плейнс, штат Нью-Йорк, США) — американський програміст та підприємець, розробник і засновник соціальної мережі Facebook. Наймолодший у світі[1][2][3] мільярдер.

Цитати[ред.]

  •  

Кожен, хто думає, що модерація (в Facebook) відбувається з російського офісу антиукраїнським модераторами, помиляється[4].

  •  

Люди просять додати кнопку «Мені не подобається» вже багато років. Сьогодні я можу сказати, що ми над нею працюємо[5].

  •  

Розуміти тих, для кого ти працюєш — завжди важливе завдання, і воно тільки стає складнішим, чим більшою є кількість людей, для яких ти працюєш[6].

 

Understanding who you serve is always a very important problem, and it only gets harder the more people that you serve.

 
Ця цитата була обрана цитатою дня 4 лютого 2016 року.

Про Марка Цукерберга[ред.]

  •  

Ми дуже мало знаємо про Марка Цукерберга, де він живе і як він живе. Ми дуже мало знали про Стіва Джобса. Проте ми знали, що керівники і творці цих великих компаній і технологій, зазвичай, мали надзвичайно суворі правила в своїх власних родинах і не дозволяли своїм дітям залежати від тих технологій, над якими вони працювали[7].

  Світлана Матвієнко
  •  

Отже талановитий, але не обмежений моральними принципами студент Гарварду без диплома Цукерберґ створив інформаційного монстра, якого, я переконана, зараз сам не знає, як контролювати. Нездатність цієї величезної компанії, яка є монополією на інформаційному ринку, захистити понад мільярд користувачів від сумнівних гравців, ботів переросла в епідемію фейків[8].

  Мирослава Гонгадзе

Примітки[ред.]