Перейти до вмісту

Маркарова Оксана Сергіївна

Матеріал з Вікіцитат
Оксана Маркарова
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Оксана Сергіївна Маркарова (нар. 28 жовтня 1976, Рівне) — українська фінансистка та державна діячка. Надзвичайний та Повноважний Посол України в США (з 25 лютого 2021 року).

Цитати[ред.]

  •  

Це питання значно ширше, ніж про Україну. Щоб мати хоча б шанс на мир, якийсь шанс на іншу Росію, ми маємо бути дуже чесними та відвертими про те, чим є російська культура, які напади здійснюються на українську культуру, і як росіяни використовують російську культуру в якості зброї[1].

  •  

Досі є люди, які проштовхують цей наратив — скасувати Путіна, але не Пушкіна. Мені абсолютно очевидно, що ці люди, на жаль, не читали Пушкіна. Якби вони читали деякі його роботи, вони б розуміли, що все, що робить Путін — воно все там є, в його творах. Можете це назвати пропагандою чи переслідуванням не лише проти України, а будь-якого сусіда Росії[1].

  •  

Серед клієнтів ІТТ (яких в ІТТ за 19 років досить багато) є корпорація «Укрпідшипник», і Андрій Клюєв як фізсоба дійсно інвестував в декілька фондів ІТТ протягом 2011-2013 років, отримував дивіденди та потім вийшов з інвестицій[2]. — Про співпрацю з братами Клюєвими

  •  

Генеральна прокуратура розслідує справу за фактом розкрадання державного майна, що, на думку Генеральної прокуратури, пов’язано із діяльністю Запорізького заводу напівпровідників. Група ІТТ не мала відношення ні до приватизації, ні до діяльності даного заводу[2]. — Про співпрацю з братами Клюєвими

Примітки[ред.]