Літковська Лілія Валеріївна

Матеріал з Вікіцитат
Лілія Літковська
Стаття у Вікіпедії

Лілія Валеріївна Літковська (нар. 17 лютого 1982, Київ) — українська дизайнерка та модельєрка. Власниця бренду жіночого одягу «Litkovskaya».

Цитати[ред.]

  •  

Кожен шукає своє натхнення. Моє – в першу чергу в жінках, які мене оточують і які змінюють світ своїми діями. Слабких людей оцінюють за характером, а сильних – за їх цілями. Так говорив Френсіс Бекон, і я з ним згодна. Тому жінки Litkovskaya – ті, чиїми цілями й досягненнями я щиро захоплююся[1].

  •  

Ніхто з нас не острів, і нам потрібні інші люди. Натхнення як вид енергії не з’являється з нізвідки: у неї завжди є джерело і їй потрібен напрямок. У проєкті 1:1 ми поговорили з людьми, які, як маленькі АЕС, виробляють величезну кількість творчої енергії, що зігріває цей світ[2]. — про освітній YouTube-проєкт 1:1

  •  

Париж завжди був в моїх колекціях, навіть в початкових. Тільки на перший погляд їх можна було назвати андерграундними, але з найсміливішим і експресивним кроєм завжди були сусідами розкішна тканина і бездоганна якість. До того ж, мені завжди в історії мистецтва подобався період авангарду, а він весь був зароджений в Парижі. І звідки не були б родом ці художники, вони всі розцвітали в Парижі. Мене ж вони надихали зухвалістю, новаторством, вчинками. Виходить, що Париж зі мною був завжди, просто я не так яскраво про нього висловлювалася[3].

  •  

У міру становлення власного особистого шляху кар’єра й особисте життя можуть змінювати свої позиції в шкалі пріоритетів. Кар’єрні спалахи сприймаються не так гостро, а з вдячністю команді й тим крокам, які було зроблено в минулому — оцінюються як причинно-наслідкові зв’язки, а не як подарунок з неба[4].

  •  

Щастя — бути в моменті й щастя відчувати цей момент, насолоджуватися ним. Дякувати за те, що в цьому моменті ти бачиш прекрасне, твої рецептори передають всередину заряджену, позитивну інформацію. Це і є щастя — відчувати такий політ, відчувати, що ти — частина всесвіту, пульсувати разом з ним[4].

  •  

Я люблю об'єм, люблю оверсайз; люблю дивитися на сукню ззаду, люблю виворотній бік більше, ніж лицьовий — тому в нас так багато двостороннього одягу, особливо верхнього. Я люблю маскулінність, яка слугує для того, щоб приховати ніжність, цнотливість, відвертість. Зараз, через роки роботи зі складними формами, я прийшла до чистоти, але в цій чистоті я завжди полюбляю той нерв, ту відмінність, що приходить у певний момент створення речі й робить її суперособливою. Вона з'являється сама, і я даю їй волю[5].

Про Лілію Літковську[ред.]

  •  

Я завжди з великою повагою ставилася до робіт Лілі. У них відчувається якась особлива порода! Крім того, речі Litkovskaya дуже стильні, вони завжди виглядають актуально, без прив’язки до конкретного року[1].

  Джамала

Примітки[ред.]