Перейти до вмісту

Лук'яненко Вероніка Олегівна

Матеріал з Вікіцитат
Вероніка Лук'яненко
Стаття у Вікіпедії

Вероніка Олегівна Лук'яненко (нар 2002, Київ) — українська акторка кіно та дубляжу, солістка колективу «Kids-Pro» (Dance Centre MyWay).

Цитати[ред.]

  • «Перший мій досвід зйомок був у 7 років. І тоді мені не сподобалось зніматися, якщо чесно, хоч зйомки були дуже яскраві. Мама думала, що після зйомок я їй заявлю, що стану актрисою, а я вийшла і сказала, що мені не сподобалось. А потім пройшов рік, мені зателефонували і сказали, що потрібно дозняти декілька кадрів. Я приїхала ще раз, і цей випадок став вирішальним. Мені так сподобалось, що я сказала мамі: „Я буду актрисою“. Мені тоді було 8 років. Відтоді я вирішила, що вступатиму у театральний».
  • «Танцями захоплююсь. Навіть їздила на міжнародні змагання з хіп-хопу в Америку. Але поки я призупинила тренування через щільний графік зйомок. Ще я займаюсь вокалом».
  • «Мама мене завжди підтримувала. Для неї було важливим, щоб я займалась тим, що мені приносить задоволення. Вона дуже хвилювалась, що я буду дуже переживати, якщо не вступлю до уніеверситету через великий конкурс. Але в мене все вийшло! І тепер я студентка першого курсу Київського Національного Університету театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого»[1].
  • «Я була гіперактивною, тож мені часто ставили двійки за поведінку. Могла пересідати за парти до подруг, розхитувала стілець та якось навіть зламала його, ненавиділа шкільну форму та постійно приходила в тому одязі, в якому хотіла. Зазвичай я пропускала уроки заради інших занять. В мене були тренування з гімнастики, постійні підготовки до вокальних конкурсів та конкурсів краси, професійні заняття танцями… А потім я почала зніматися в кіно, тож часу на школу фактично не лишилося. Тож після 8 класу я перейшла на індивідуальне навчання, а після 9 — на екстернат. А просто так прогулювала всього пару разів, але ж ми всі не безгрішні»[2].

Про неї[ред.]

  • Артур Логай: «Актрису Вероніку Лук'яненко вже важко назвати дитиною, їй 17-18 років. Але якщо Вероніку я міг трошки потролити, хоча вона така дівчинка — теж може у відповідь насипати шпильок»[3].

Примітки[ред.]

  1. Скрипій, Марина (2019-03-06). Вероніка Лук'яненко напророчила собі роль у серіалі Школа (uk). Процитовано 2022-11-07.
  2. Скрипій, Марина. Не носила до школи навіть щоденник. Вероніка Лук'яненко (uk). Процитовано 2022-11-07.
  3. Артур Логай здійснив подорож у час (uk) (2022-01-31). Процитовано 2022-11-07.