Перейти до вмісту

Логай Артур Сергійович

Матеріал з Вікіцитат
Логай Артур Сергійович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Артур Сергійович Логай (12 вересня 1993, Мелітополь, Запорізька область) — український актор театру і кіно, співак та композитор, учасник п'ятого сезону талант-шоу «X-Фактор». Переможець 8-го сезону українського телешоу «Танці з зірками» на телеканалі «1+1».

Цитати[ред.]

  •  

«Мене запросили. Мені зателефонували в один зі знімальних днів серіалу “Моя улюблена Страшко”. Я здивувався й одночасно зрадів. Потім був кастинг – маленьке інтерв’ю і танець, показували щось і треба було зорієнтуватися на місці. Далі був кастинг партнерок". — про участь в українському телешоу «Танці з зірками» Інтерв’ю з учасником “Танців” Артуром Логаєм: Я не вмію здаватися, не хочу і не буду (8 листопада 2021 року)

  •  

«Мені було 12 років... В мене був старший товариш… Він поставив 5 гривень, а потім бац – і отримав 20. В голові відразу "Клас". Так можна заробляти...

Коли нема звідки брати гроші, коли ти розумієш, що вже винен комусь і винен багато, потрібно повертати… і коли забираєш мамині коштовності з дому… Я вже був на дні … була лікарня, були зашивання". — про те, як в юному віці страждав від ігроманії "Я був на дні": учасник “Танців з зірками” розповів, чому намагався скоїти самогубство (17 листопада 2021 року)

  •  

«Ми ж знаємо, що це танець, це сцена, це робота. Один номер – це як окрема вистава. Це мистецтво, творчість і в цьому немає нічого, що змусило б мою дружину ревнувати.". — про ставлення дружини Євгенії до участі з Анною Кареліною в телешоу «Танці з зірками» Інтерв’ю з учасником “Танців” Артуром Логаєм: Я не вмію здаватися, не хочу і не буду (8 листопада 2021 року)

  •  

«Валізка в мене стояла, рюкзак, точніше, такий походний. Я його сам зібрав. Дружина не вірила. Їй запропонували співпрацю в ОАЕ. І я їй казав: "Давай відмовся, будь ласка! Ти уявляєш, я тут буду сам з дитиною". Якби я був тут сам, я б взагалі не парився. А з дитиною, що мені робити, куди його посадити, зібрати. Ми трошки навіть так посварилися". — про початок повномасштабного російського вторгнення в Україну "Я дуже пишаюся дружиною": Артур Логай у ЖВЛ розповів про перехід на українську та як допомагає Україні (27 вересня 2022 року)

  •  

«Я шукав якийсь волонтерський хаб на Лівому березі. Я просто возив людей туди-сюди. Потім випадково познайомився з людьми на вулиці. А виявилося, що це Сергій Кравець", чоловік Олени Кравець, і він каже: "Хочеш допомогти, сідай у машину! Зараз поїдемо борщ заберемо, потім поїдемо ще щось заберемо". — про волонтерство під час повномасштабного російського вторгнення в Україну "Я дуже пишаюся дружиною": Артур Логай у ЖВЛ розповів про перехід на українську та як допомагає Україні (27 вересня 2022 року)

Примітки[ред.]