Перейти до вмісту

Луганська народна республіка

Матеріал з Вікіцитат
Прапор ЛНР
Commons
Commons
Вікісховище має мультимедійні дані за темою:

Луга́нська наро́дна респу́бліка (ЛНР) — фіктивне квазідержавне утворення, встановленого польовими командирами і «політичними» лідерами сепаратистів за негласної підтримки Російської Федерації на окупованій території окремих районів Луганської області України. «Луганською народною республікою» також називається терористичне угруповання, що діє на тимчасово окупованих територіях Луганської області.

Цитати[ред.]

  •  

Я думаю, що в наших силах створити маленьку Швейцарію, у нас є для цього і потенціал, і можливості, і працьовитий народ. — Про ЛНР.

 

Я думаю, что в наших силах создать маленькую Швейцарию, у нас есть для этого и потенциал, и возможности, и трудолюбивый народ[1].

  Болотов Валерій Дмитрович
  •  

Так звані «Луганська Народна Республіка» і «Донецька Народна Республіка» є утвореннями, які створені Росією з метою породження на місці політичної реальності для того, щоб допомогти замаскувати роль РФ і зміцнити конфлікт, що триває, і вони мають бути ліквідовані.
Не існує місця для них в українському конституційному устрої. Мінські угоди спрямовані на відновлення суверенітету і територіальної цілісності України, і ці утворення мають зникнути[2].

  Курт Волкер

Див. також[ред.]

Примітки[ред.]