Перейти до вмісту

Легейда Дар'я Анатоліївна

Матеріал з Вікіцитат
Легейда Дар'я Анатоліївна
Стаття у Вікіпедії

Дар'я Анатоліївна Легейда (20 липня 1993, Одеса, Україна) — українська акторка театру і кіно.

Цитати[ред.]

  •  

«Моє коліно просто може зіграти дуже погану історію. Ти ж в такому випадку несеш відповідальність не тільки за своє життя, а й за тих, хто буде поруч з тобою». — про те, що що і морально, і фізично була б готова піти на фронт Популярна українська актриса заявила, що готова піти на фронт (12 вересня 2023 року)

  •  

«Кожен день я думаю про те, щоб піти служити. Мене так виховали. І морально я здатна, і фізично могла б бути здатна, якби не моє коліно. Я вперше про це говорю. Але там хворе коліно може зіграти дуже погану історію, бо ти ж несеш відповідальність не лише за своє життя, а й за багатьох, хто буде поруч з тобою». — про те, що що і морально, і фізично була б готова піти на фронт в інтерв'ю Аліні Доротюк "Я піду туди". Зірка серіалу "Кріпосна" заявила про готовність іти на фронт (13 вересня 2023 року)

Про неї
  •  

««Даша активно волонтерить. Тричі на тиждень з дівчатами допомагають у госпіталях пораненим. Спілкуються з хлопцями, розносять продукти. Найчастіше в Інституті ортопедії та травматології. Там багато поранених, яким важко пересуватися, тому зайві руки дуже необхідні. Після побаченого не раз мені казала: „Хочу піти на бойового медика“. А це дуже велике навантаження — і фізично, і психологічно. Але я розумів, що відмовляти немає ніякого сенсу, бо вона в нас дівчина з характером, як і її тато. Борець за правду та справедливість — і буде відстоювати це до останнього. Чесно зізнаюся, вона не любить, коли я про неї згадую в інтерв'ю. Особливо, про її мрії стати медиком, тому не будемо про це більше. Насправді вона має чималі проблеми з коліном, потрібна операція. І вже давно. А коли почалася війна — не до цього стало, хоча можу собі тільки уявити, яких сил їй вартують вистави, де треба танцювати, стрибати»». — актор Дмитро Сова в інтерв'ю Oboz.ua розповів про його дружину акторку Дар'ю Легейду «Потрібна операція». Актор Дмитро Сова, який служить у ЗСУ, зізнався, яка травма заважає його дружині Дар'ї Легейді стати бойовою медикинею (26 листопада 2023 року)