Перейти до вмісту

Леа Сейду

Матеріал з Вікіцитат
Леа Сейду
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Леа́ Сейду́ (фр. Léa Seydoux; нар. 1 липня 1985) — французька акторка і модель.

Цитати

[ред.]
  •  

Мені подобається грати персонажок, які природні, але водночас вразливі, коли не треба думати, як ти виглядаєш, а можна просто бути відкритою. Правда, зараз ми живемо у світі, де імідж контролюється постійно, а інстаграм і фільтри все гламуризують. І це рідкість – мати фільм, де ви можете справді проасоціюватися з персонажкою, яка також правдива і торкається вашого серця[1].

  •  

Мені подобається паралель, що батько героїні хворіє, а вона закохується — тобто водночас зустрічається з Танатосом, смертю, та Еросом, коханням. Цей баланс між смертю та коханням мені видається прекрасним[1]. — Про знімання у стрічці «Одного чудового ранку»

  •  

Я відчувала, що чи не вперше гратиму звичайну жінку. Я грала подібне в одному з перших фільмів – у «Чудовій занозі»[2]. Але там героїня була не зовсім звичайною, бо вона втратила свою матір і була повністю самотньою[1].

  •  

Я прочитала сценарій і побачила фільм у своїй голові. Інколи це стається зі мною, а інколи я докладаю зусиль: «оу, я не знаю добре цю тему, можливо, помиляюся, можливо, не в'їжджаю». Інколи я граю в сценах, але не розумію, навіщо їх знімають. А вже після: «о, ні, зараз я розумію, що режисер мав на увазі». Це ставалося зі мною багато разів[1]. — Про знімання у стрічці «Одного чудового ранку»

Про Лею Сейду

[ред.]
  •  

Вона також і одна з найбільш сучасних акторок. Вона не інтелектуалізує своїх персонажок, а просто стає ними. Леа дуже вільна у виборі та в тому, як бачить персонажок. І це одна з причин, чому вона така особлива.
Але мені здається, що вона також має в собі меланхолію. Це стає зрозуміло, коли вона говорить про своє життя[1].

  Міа Хансен-Льове
  •  

У ній особливе те, що вона зіграла в багатьох фільмах як акторка, у неї довга кар’єра та великий досвід – але при цьому вона має невинність щодо своєї присутності на екрані. Ця невинність проявляється в тому, як вона грає. Коли я працювала з нею, мені інколи здавалося, що я знімаю акторку без професійного досвіду. Це дивує, коли згадати про її зірковість. Але це те, що мене надихало працювати з нею[1].

  — Міа Хансен-Льове
  •  

Я не кажу, що вона нещаслива людина – це не моя справа і я не настільки близька з нею. Але я думаю, що вона має меланхолію, і можливо, через це ми й знайшли зв’язок. Адже ми різні, але поділяємо це відчуття. І це те, що вона привнесла у фільм[1]. — Про стрічку «Одного чудового ранку»

  — Міа Хансен-Льове

Примітки

[ред.]