Перейти до вмісту

Лапіна Наталя Петрівна

Матеріал з Вікіцитат
Лапіна Наталя Петрівна
Стаття у Вікіпедії

Наталія Петрівна Лапіна (нар. 10 жовтня 1953, Оха, Сазалінська область, СРСР) — українська письменниця, членкиня НСПУ (2010), в Черкаська обласна організація ПСПУ з 2013 р. Великі за обсягом твори пише у співавторстві зі своєю сестрою, письменницею Світланою Горбань.

Цитати

[ред.]
  • Не можна сказати, що українська література цілковито «сільська». Згадайте «Місто» Підмогильного. Сподіваємось, що наш роман відновить тенденцію трактування саме міста як символу Батьківщини, місця, де людина черпає енергію для життя, де відчуває своє коріння[1].
  • Я починала з віршів та маленьких фантастичних оповідань. А студентські поезії Світлани й досі циркулюють по інституту «в списках». Перша велика книга довго й тяжко йшла до читача. «Ловців чарівного вітру» ми написали в часи перебудови, коли книговидання в Україні практично припинилося. Нам пропонували видати роман власним коштом, ми шукати спонсорів, але… Слава Богу, що тепер все змінюється на краще[2].
  • Нам дуже не вистачає оптимізму, зокрема соціального. Хочу написати щось життєрадісне, життєствердне, щоб підтримати в кожному віру в себе й у свою країну[2].
  • Якщо спитаєте мене, як стати відомими автором, я скажу так — велике діло піар! Хоча, звісно ж, писати треба вміти[3].

Примітки

[ред.]