Лабазюк Віолета Олександрівна

Матеріал з Вікіцитат
Лабазюк Віолета Олександрівна
Стаття у Вікіпедії

Віолета Олександрівна Лабазюк (нар. 17 липня 1986, місто Волочиськ Хмельницької області) — українська громадська і політична діячка, голова Хмельницької обласної ради з 7 грудня 2020 року.

Цитати[ред.]

  •  

Ми — жінки — об’єдналися, щоб змінити ставлення українського суспільства до жінок. Маємо право БУТИ РІВНИМИ! Не першими після чоловіків, а рівними із ними.[1]Під час жіночого З’їзду Західного регіону «ЗА МАЙБУТНЄ», 16.09.2020.

  •  

Жінки об’єдналися для того, щоб змінити усталені стереотипи у суспільстві. Деякі поширені із них: жіноча ініціатива у стосунках – легкодоступність, жінка за кермом коштовної автівки – утриманка, жінка в короткій спідниці – повія, жінки у владі – шкода родині, домашнє господарство – виключно жіноча справа та ін.[1]Під час жіночого З’їзду Західного регіону «ЗА МАЙБУТНЄ», 16.09.2020.

  •  

Але сьогодні українські жінки кажуть: ДІСТАЛО! ДІСТАЛА дискримінація у зарплаті, неможливість зробити кар’єру, сексуальні домагання на роботі, домашнє психологічне, фізичне чи економічне насильство.[1]Під час жіночого З’їзду Західного регіону «ЗА МАЙБУТНЄ», 16.09.2020.

  •  

МИ ВТОМИЛИСЯ БОЯТИСЯ! А тих, хто втратив страх, зупинити уже неможливо.[1]Під час жіночого З’їзду Західного регіону «ЗА МАЙБУТНЄ», 16.09.2020.

  •  

У жіночого руху в Україну є гарне майбутнє. А якщо у жінок є майбутнє, то буде воно і в нашої країни. Ми – За МАЙБУТНЄ![1]Під час жіночого З’їзду Західного регіону «ЗА МАЙБУТНЄ», 16.09.2020.

  •  

Наразі в області діє 60 територіальних громад, серед яких є успішні громади, які були утворені понад 5 років тому та отримали на розвиток місцевої інфраструктури субвенцію з державного бюджету. Разом з тим, є й низка фінансово неспроможних територіальних громад. На вирішення їх першочергових проблем обласна рада спрямовує кошти обласного бюджету, ресурс якого є недостатнім для забезпечення фінансування усіх галузей життєдіяльності регіону. Саме тому для подальшого розвитку територіальних громад має бути відчутною й підтримка держави.[2]12 травня 2021

  •  

Отримання міськими територіальними громадами відшкодування за житлово-комунальні послуги дасть можливість погасити заборгованість за природний газ та електроенергію.[2]Щодо погашення заборгованості з різниці в тарифах за комунальні послуги (реструктуризації заборгованості за енергоносії та списання штрафних санкцій підприємствам теплоенергетики), 12 травня 2021.

  •  

Боже, благослови нашу країну економічним зростанням, щоб ми і надалі розбудовували Україну. Даруй мудрості бізнесменам та підприємцям відкривати нові успішні проєкти. І благослови, щоб кожна людина в Україні мала гідний дохід з подостатком.[3]Під час IX Національного молитовного сніданку, 9 вересня 2021.

Примітки[ред.]