Перейти до вмісту

Кошовий Євген Вікторович

Матеріал з Вікіцитат
Кошовий Євген Вікторович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Євге́н Ві́кторович Кошови́й (7 квітня 1983, Ківшарівка, Харківська область, Українська РСР) — український шоумен, телеведучий та комічний актор. У минулому учасник команди КВН «Ва-банкЪ» з Луганська (2000—2005). З 2005 — ведучий шоу «Розсміши коміка», «Вечірній квартал». З 2019 — ведучий програми «Ліга Сміху».

Цитати[ред.]

  •  

«Дивись, я вважаю, що кожен повинен займатися тим, чим він займається. Якщо не вмію воювати, це не означає, що я не вмію допомагати.

Ви ж бачили плакати по Україні висять: "Можеш – воюй, не можеш – працюй". Ми працюємо. Так, не по своїй професії. Я ще раз кажу, потрібно було перекваліфікуватися.

Якщо я піду на фронт, мене в перший день завалять. Я ж без досвіду, без тактичних навичок. І чим би я так допоміг країні, скажіть мені, будь ласка?» — про бажання піти на військову службу під час війни в інтерв'ю виданню «Українській правді» Євген Кошовий: Та немає там "хороших росіян". Сциклива нація (2 червня 2022 року)

  •  

«Я до 2014-го року ніколи не думав, що таке можливо. Я думаю, що ніхто не думав, що це можливо.

Вони кажуть: "Вы притесняете русскоязычное население" – я тобі скажу, що там 80% розмовляли на русском языке. І ніхто ніколи слова не сказав про те, що хтось десь почув українську мову або російську мову, і ніхто не починав один одного бити. Це просто абсурд. Це було придумано все тими під**асами, які це зробили.

Регіон був дуже красивий. Так, було там над чим працювати, але й працювали люди. Люди працювали на тих заводах, які повивозили так звані "ЛНР" і "ДНР". А зараз нічого немає. Ти дивись, що оці – не знаю, як їх навіть назвати – кажуть: "Мы восстанавливаем Мариуполь". Ви що, кончені?» — про Луганську область в інтерв'ю виданню «Українській правді» Євген Кошовий: Та немає там "хороших росіян". Сциклива нація (2 червня 2022 року)

  •  

«В 14-му році після концерту в Луганську я бачив останній раз свого тата. Я не був ні на похороні, ніде. Я на могилі не був всі 9 років... Так. Як я можу поїхати туди, якщо мене записали у списки? Там же в них є списки людей, які неугодні "лнрівцям" – одразу на підвал кидають. Не тільки я, там всі наші. » — про те, що не бачився з родиною та не був на могли батька в інтерв'ю виданню «Українській правді» Євген Кошовий: Та немає там "хороших росіян". Сциклива нація (2 червня 2022 року)

  •  

«Ти що, це ж з 2019-го року люди весь час хочуть щось порішати через мене. У мене червоний телефон був, я змінив номер телефону. Тому що всі – від цивільних до військових – хотіли достукатися.

Таке відчуття було, що я просто теж разом з ним мав бути на Банковій, що, якщо люди щось передають, я тут же йому маю передати. Я кажу: "Люди, нє, ви що? Так не буває. Якщо вийде, я передам, але нічого не обіцяю". І все.

Зараз ситуація зовсім по-іншому стала з 24-го лютого. Тому що багато хто поїхав з країни. Навіть не так – дозволити собі виїхати з країни і засцать. Як це?» — про товаришування з Володимиром Зеленським в інтерв'ю виданню «Українській правді» Євген Кошовий: Та немає там "хороших росіян". Сциклива нація (2 червня 2022 року)

  •  

«Ви думаєте, що його відпустять? Подивимось. Я думаю, що після того, що він зробив зараз, під час повномасштабного вторгнення та до цього, так, варто». — щодо другого терміну президентства Володимира Зеленського в інтерв'ю Славі Дьоміну.
 Євген Кошовий відповів, чи варто Володимиру Зеленському йти на другий термін президентства (9 червня 2023 року)

  •  

«Вона активно вчить польську мову. Хоче туди. Вибирає між трьома університетами. Хоче вокал, акторську майстерність». — про те, куди вступатиме його старша дочка Варвара у програмі "Сніданок. Вихідний"
 Євген Кошовий розповів, куди вступатиме його дочка (16 жовтня 2023 року)

Про нього
  •  

«У нас були безневинні поцілунки. І, між іншим, коли ми знімали моменти обіймашок та цілашок, то у Жені того дня була річниця весілля, 10 років. Ми дуже сміялися, що так збіглося. Я знаю дружину Жені, вони прекрасна пара, він чудовий сім'янин, і в мене чудова сім'я.». — коментар акторки Ольги Жуковцової-Кияшко про поцілунки з Євгеном Кошовим на знімальному майданчику «Слуга народу-2» в інтерв'ю виданню «КП в Україні» Помощница Кошевого в "Слуге народа": "В сериал попала дерзко и без проб" (15 вересня 2017 року)

Примітки[ред.]