Перейти до вмісту

Жуковцова-Кияшко Ольга Володимирівна

Матеріал з Вікіцитат
Жуковцова-Кияшко Ольга Володимирівна
Стаття у Вікіпедії

Ольга Володимирівна Жуковцова-Кияшко (21 серпня 1983, Запоріжжя, Українська РСР) — українська акторка театру і кіно, учасниця телевізійного шоу «Жіночий квартал».

Цитати[ред.]

  •  

«Жодних думок взагалі не виникло! Вперше в житті я не мала зацікавленості в роботі. У нас у сім'ї якраз почалися труднощі – чоловік після інсульту спинного мозку лежав у лікарні, і думати я могла тільки про те, чому доля буває такою несправедливою і що нам робити. Тобто, планів на цей проєкт я не будувала зовсім і не переживала, затвердять мене чи ні. Проте коли приїхала до Києва на проби, виклалася на 100%.

До речі, мене одразу попередили: наскільки довгим виявиться життя моєї героїні у проєкті – невідомо. Якщо сподобається глядачам, автори й надалі під неї писатимуть сценарій. Ну, а ні... У результаті моя Оксана не тільки залишилася в серіалі, але навіть у повний метр потрапила, що дуже приємно. Окреме спасибі за це Жені Кошовому, з яким легко працювати у парі. Мені, в принципі, взагалі нічого не треба було робити – залишатися максимально серйозним, цілковитим сухарем». — про запрошення на кастинг до проєкту «Слуга народу-2» в інтерв'ю виданню «Теленеделя в Україні» Ольга Кияшко-Жуковцова: Надо объективно оценивать то, что видишь в зеркале (29 листопада 2018 року)

  •  

«У акторів в нашій країні не може бути сумнівів щодо того, чи погоджуватися на роль чи ні. Я не знаю, яким має бути проект, щоб треба було відмовлятися. А це ж проект-щастя. Це, можливо, те, заради чого я жила». — про пропозицію виконати роль у проєкті «Слуга народу-2», який став для неї особливим в інтерв'ю виданню «КП в Україні» Помощница Кошевого в "Слуге народа": "В сериал попала дерзко и без проб" (15 вересня 2017 року)

  •  

«Ми поїхали народжувати дитину до мам, думали, що нам буде легше, і потім повернемось. Ось як це йому вдалося. Але все змінюється. Я щаслива, що жила у Києві, із задоволенням сюди приїжджаю. Тепер у мене Дніпро рідна хата. Запоріжжя – моя батьківщина. Якщо Київ знову стане моєю батьківщиною, то дуже рада. Все так неоднозначно у житті». — про переїзд із Запоріжжя до Києва, а потім із Києва – до Дніпра в інтерв'ю виданню «КП в Україні» Помощница Кошевого в "Слуге народа": "В сериал попала дерзко и без проб" (15 вересня 2017 року)

  •  

«У нас були безневинні поцілунки. І, між іншим, коли ми знімали моменти обіймашок та цілашок, то у Жені того дня була річниця весілля, 10 років. Ми дуже сміялися, що так збіглося. Я знаю дружину Жені, вони прекрасна пара, він чудовий сім'янин, і в мене чудова сім'я.». — про поцілунки з Євгеном Кошовим на знімальному майданчику «Слуга народу-2» в інтерв'ю виданню «КП в Україні» Помощница Кошевого в "Слуге народа": "В сериал попала дерзко и без проб" (15 вересня 2017 року)

  •  

«У акторів в нашій країні не може бути сумнівів щодо того, чи погоджуватися на роль чи ні. Я не знаю, яким має бути проект, щоб треба було відмовлятися. А це ж проект-щастя. Це, можливо, те, заради чого я жила». — про пропозицію виконати роль у проекті «Слуга народу-2», який став для неї особливим в інтерв'ю виданню «КП в Україні» Помощница Кошевого в "Слуге народа": "В сериал попала дерзко и без проб" (15 вересня 2017 року)

  •  

"Мого чоловіка не пускають до центру, тому що він на інвалідному візку, а у них з колясками не можна! Ми в правилах центру знаходимо пункт, де саме інвалідні коляски дозволені, але на колеса потрібні спеціальні чохли. І звісно, тапочки вони продають, шкарпеточки теж, а чохли? Неа. Невже люди на інвалідних візках мають дітей і можливість відвідувати такі центри? А може діти на інвалідних візках туди хочуть? Звісно ні!" — про прикрий інцидент, який стався з її родиною в одному з розважальних центрів Києва на сторінці в Facebook Чоловіка зірки "Слуги народу" не пустили на інвалідному візку до РЦ в Києві (9 листопада 2018 року)

Про неї
  •  

"Жуковцова опублікувала, що її чоловіка не впустили на територію Флай Парку, на інвалідному візку, а насправді, ось як все було. Якщо ви пишете про мораль і ображаєте нас, то спочатку потрібно розібратися до кінця у ситуації. Завдяки вам, і вашій зірці, вбито весь імідж і престиж нашого дитячого центру, не дивлячись на те, що багато хто з вас є нашими клієнтами. Я зрозумів, що нічого в цій країні, не зміниться, поки справедливість, честь і правда, не стануть вище кумівства і прикривання своїх, коли вони не праві" — відповідь власника дитячого розважального центру в Києві на території ТРЦ "Проспект" Віталія Тано на коментар Ольги Жуковцевої Скандал із чоловіком зірки Слуги народу прийняв несподіваний оберт: подробиці (12 листопада 2018 року)

Примітки[ред.]