Коровій Валерій Вікторович

Матеріал з Вікіцитат
Коровій Валерій Вікторович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Валерій Вікторович Коровій (нар. 10 листопада 1964, Тростянець, Вінницька область) — український політик, голова Вінницької ОДА з 28 лютого 2015.

Цитати[ред.]

  •  

Сьогодні відносини бізнесу і контролюючих органів нагадують мені нечесний футбол. Вболівальники зрозуміють, про що я говорю. Це коли від однієї команди вимагають грати за правилами, а іншій дозволяють не тільки їх порушувати, але ще і суддя стає неформально 12-м гравцем. Дуже шкодую, що гідрі бюрократії в контролюючих органах не вдалося відрубати голову. Тепер вона її піднімає і по суті формує систему свавілля. Я з усією відповідальністю можу заявляти, що деякі контролюючі органи, в першу чергу це стосується податкової, діють всупереч закону, вимагаючи при цьому дотримання закону від бізнесу[1].

  •  

Я завжди вважав себе патріотом і всім серцем бажаю, щоб до нас приходили нові компанії, вкладали свій капітал в регіон. Але через цілу низку причин я вважаю, що на сьогоднішній день ситуація в області несприятлива для вкладення капіталу в нові проекти[1].

  •  

Відверто кажучи, останнім часом робота в облдержадміністрації нагадувала працю в пожежній команді, коли 90% часу доводилося «гасити пожежі». Гасив, та так, що й журналісти не помічали, що десь «горіло»[1].

  •  

Фактично чиновник асоціюється з паразитом, який не вирішує проблеми так, як всім хочеться. У людей моє прізвище була пов'язане з людиною, яка розгрібає найнеприємніші і проблематичні ситуації. Але як тільки я пішов і включився в передвиборну кампанію, став особисто розмовляти з людьми, соцопитування показало, що рівень довіри виріс в два рази. Виходить, чим далі від влади — тим вище рівень довіри. Про це варто задуматися самої влади. Але особисто я переконаний, що чиновник повинен бути аполітичним. Інакше ми провокуємо популізм[1].

  •  

Уряд Юлії Тимошенко займався популізмом. Я і раніше це говорив. Більш того, цей популізм спровокував реакцію для згортання багатьох демократичних процесів. У Януковича, як президента, був шанс стати лідером нації, але для цього потрібно було не ділити країну на регіони, а об'єднувати людей. Обернеться його політика соціальними вибухами? Це не виключено[1].

Примітки[ред.]