Перейти до вмісту

Коваль Руслан Вадимович

Матеріал з Вікіцитат
Коваль Руслан Вадимович
Стаття у Вікіпедії

Руслан Коваль (1984, м. Кривий Ріг, УРСР, СРСР) — український актор театру та кіно.

Цитати[ред.]

  •  

«Коли я закінчував Дніпропетровський театрально-художній коледж, то вважав, що мистецтво понад усе і актор зобов'язаний працювати в театрі. Тепер я розумію, що це далеко не так. Можна підтримувати форму в професійному сенсі, працюючи в антрепризах, і при цьому зніматися в кіно. Є ті, хто вважає, що велика частина роботи все-таки повинна проходити в театрі. Зйомки в кіно – це процес, який ще важчий і серйозніший, ніж робота в театрі. Поява в кадрі вимагає від нас набагато більше відповідальності». — про відомі від певних ілюзій в ході творчої кар'єри в інтерв'ю каналу "Україна" Робота – це робота, а життя – це життя: актор Руслан Коваль про зйомки і стосунки з дружиною (3 вересня 2021 року)

  •  

«Я завжди себе критикую, але це конструктивний аналіз. Я завжди намагаюся приходити на знімальний майданчик підготовленим, але в будь-якому випадку щось виходить, а щось ні. Тобто так, щоб все відбувалося ідеально, такого ніколи не буде». — про критику в професійних питаннях в інтерв'ю каналу "Україна" Робота – це робота, а життя – це життя: актор Руслан Коваль про зйомки і стосунки з дружиною (3 вересня 2021 року)

  •  

«Звісно! Я вже не дорослішаю, а старію. (Усміхнувся.) Тому більше стежу за своєю формою, за тим, як розвиваюся і до чого прагну. Наприклад, я сиджу на дієті не тому, що це модно. Мені хочеться бути в тонусі. Адже коли з'являється зайва вага, вона призводить до певних і не дуже приємних наслідків.

Для актора це теж важливо, тому що з'являється задишка, в результаті чого важко працювати і вимовляти свій текст. Я дотримуюся тієї ваги, яку вважаю нормальною для своєї комплекції. Мені подобається те, що з роками я змінююся, в тому числі і в професійному сенсі». — про те як мінилося власне ставлення до себе в інтерв'ю каналу "Україна" Робота – це робота, а життя – це життя: актор Руслан Коваль про зйомки і стосунки з дружиною (3 вересня 2021 року)

  •  

«Це мій будинок, сім'я. Я дуже люблю їздити на риболовлю. Завжди відмінно себе почуваю, коли повертаюся потім додому. Моя дружина приймає це захоплення». — про зону комфорту в інтерв'ю каналу "Україна" Робота – це робота, а життя – це життя: актор Руслан Коваль про зйомки і стосунки з дружиною (3 вересня 2021 року)

Примітки[ред.]