Климпуш-Цинцадзе Іванна Орестівна

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Климпуш-Цинцадзе Іванна Орестівна
Іванна Орестівна Климпуш-Цинцадзе.jpg
Wikipedia-logo.svg Стаття у Вікіпедії
Commons-logo.svg Медіафайли у Вікісховищі

Іванна Орестівна Климпуш-Цинцадзе (нар. 5 липня 1972, Київ) — віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України з 14 квітня 2016 року, народний депутат України 8-го скликання з 27 листопада 2014 року по 14 квітня 2016 року від партії Блок Петра Порошенка.

Цитати Іванни Климпуш-Цинцадзе[ред.]

  •  

Європейська хартія регіональних мов зобов’язує надати можливість вивчення мови нацменшин на різних рівнях освіти. Але вона не зобов’язує країну відмовлятися від того, щоб її громадяни знали державну мову[1]!

  •  

Незнання державної мови змушує українських угорців жити в певному коконі своєї громади і водночас не мати змоги захищати її права ані на місцевому, ані на державному рівні[1].

  •  

Нам ще довго доведеться долати наслідки того, що Україна, по суті, була колонією Росії. Я маю на увазі й повернення нашої історії на мапу Європи і світу, і визнання складних історичних моментів, які були болісними стосовно нас або того, що робили українці стосовно інших. Але це робота — душі, нації, держави, яка відновлює себе як політична нація[1].

Примітки[ред.]


Bookmark-new.svg