Катя Chilly

Матеріал з Вікіцитат
Катя Chilly
Стаття у Вікіпедії

Катя Chilly (Кондратенко Катерина Петрівна; нар. 1978) — українська співачка.

Цитати[ред.]

 •  

Звук — це дорога, через яку передається чи любов, чи її відсутність. Наша відповідальність лише в тому, хто ми є насправді. Рівень слів може обманювати, будь-яка лінгвістична система кінечна, звук безкінечний. Звук — це та субстанція, яка не може обманювати[1].

 •  

Іноді у мене є відчуття, які інструменти можуть підтримати той чи інший твір, і тоді я позначаю це. Але коли музикант бере на реалізацію і пропускає через себе якийсь твір – це абсолютна свобода. І тут головне – відійти і не заважати. Тому що його інструмент – це його розмова з Богом, і через цю грань може пролитися набагато більше, ніж моє уявлення про цього музиканта і про цей твір. Тому що поруч зі мною на сцені музиканти, які вершать музику. Це люди світу. Вони народжені в Україні, і це велика удача, тому що у нас контакт по серцю і немає мовного бар’єру. Це як сім’я[2].

 •  

Коли знаходишся в тиші й гармонійному просторі, то стаєш дуже чутливим. У цій тиші ти стаєш спроможним чути музику. Це рівень максимальної емпатії[1].

 •  

Музика для мене не закінчувалася ніколи, в тому числі й у той проміжок часу, коли багато людей не знали про моє існування. Це був аспект дослідження і внутрішнього зростання. А аспект дослідження і внутрішнього зростання не закінчується ніколи, тому що, якщо це закінчиться, то немає сенсу вже ні в чому. Але прийшов час ділитися[2].

 •  

На ресурс можна перетворити абсолютно все. Тому що абсолютно все є нашим досвідом. Досить проаналізувати, щоб все перетворити на силу, щоб рухатися далі, щоб зрозуміти, як що працює, і рухатися далі більш ефективно[2].

 •  

Пам'ятати, що «все пройде». Пам'ятати про смерть. Смерть — гарна подруга Життя, якщо про неї пам'ятати, і якщо хочеш не даремно прожити життя. Але для цього потрібно бути сильним… Зараз енергії в містах у людей мало… Потрібно знаходити можливість слухати свій внутрішній голос, оскільки перед смертю єдиний, хто залишиться з нами і перед ким відповідати — він.[3]Поради представникам української влади (2017).

 •  

Пауза — це вчитель. І не лише в музиці, а й у житті. Пауза — це те, що навчає. Якщо вам стало темно, зробіть собі паузу і ви дістанете для себе знання. Чим вищий рівень вашої паузи, тим більш якісним буде ваш наступний крок[1].

 •  

Рано чи пізно доводиться платити ціну за популярність і славу. І популярність – це радше ціна, ніж кількість свобод. Якщо ж її взяти, як можливість, то вона стане просто можливістю[2].

 •  

Справжня музика народжується тільки із тиші. Тобто справжня музика — це втілення різних якостей тиші: вона може бути ніжна, тендітна, могутня, радісна, гірка. Усе сприймається через призму тиші. Справжня музика, яка викликає сльози, яка примушує згадувати себе, народжується із тиші[1].

 •  

Традиція в чистому вигляді — це просто джерело. Ця сила здатна вести. Кожного вона веде індивудуально[1].

 •  

Щодо фолку, мені здається, можливо, посунути сам фокус зі слова фолк на те, що ми відчуваємо, коли ми слухаємо цю музику. Що таке в перекладі фольклор — це живе знання. І що ми відчуваємо, коли ми слухаємо цю музику? [...] Ця музика — вона просто справжня. Це музика життя. Це музика простору в якому ми народилися. До якого належить наша кров[4].

 •  

Я не зрадила себе. Я брала участь не в грі-конкуренції, я брала участь в просторі всіх можливостей і дарувала те, на що здатне моє серце. Я брала участь в проекті в співтворчості з усіма людьми, які працюють через свої інструменти. Це була велика взаємотворчість, взаємодія[2]. — про участь в проєкті «Голос країни»

Примітки[ред.]