Перейти до вмісту

Камала Гарріс

Матеріал з Вікіцитат
Камала Гарріс
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Ка́мала Деві Га́рріс (англ. Kamala Devi Harris, нар. 20 жовтня 1964, Окленд, Каліфорнія) — американська юристка і політична діячка, яка представляє Демократичну партію. Гарріс стала першою в історії США жінкою — віцепрезиденткою США, а також першою людиною афроамериканського та азійськоамериканського походження на цій посаді.

Цитати[ред.]

  •  

Джо Байден може об’єднати американців, тому що він провів своє життя у боротьбі за нас. Як президент, він збудує Америку, яка живе згідно з нашими ідеалами. Це честь приєднатись до нього, як номінантка на віцепрезидентку – і здійснити все, що потрібно, аби зробити його нашим головнокомандувачем[1].

 

Joe Biden can unify the American people because he's spent his life fighting for us. And as president, he'll build an America that lives up to our ideals.
I'm honored to join him as our party's nominee for Vice President, and do what it takes to make him our Commander-in-Chief.

  •  

Джо вистачило нахабства зламати один із найістотніших бар'єрів, які існують в нашій країні, і вибрати жінку віцепрезидентом.
Хоча я і буду першою жінкою на цій посаді, я не стану останньою. Тому що кожна маленька дівчинка, яка дивиться на нас сьогодні, знає, що це країна можливостей[2].

  •  

Як в Україні, так і в Грузії, Росія використала військову силу для захоплення територій та підриву демократично обраної влади. Незаконна окупація Криму Росією є грубим порушенням міжнародних норм, за якими рухався світ з часів Другої світової, – так само, як і підтримка Росією бойових операцій на сході України та кібератаки[1].

  •  

Я продовжу підтримувати Україну і забезпечу чітку позицію США у підтримці суверенітету та територіальної цілісності України. Я зроблю пріоритетом роботу з урядом України для розбудови її війська, зміцнення її громадянського суспільства та боротьби з корупцією і, водночас, тісно працюватиму з нашими європейськими партнерами над дипломатичним рішенням[1].

Про Камалу Гарріс[ред.]

  •  

Камала Гарріс показала дуже-дуже слабкий результат на праймеріз. Наприкінці вона здобула приблизно 2%, і витратила багато грошей, тож я був трохи здивований, що Джо Байден вибрав її. Я довго слідкував за нею, і був здивований. Вона проявила себе дуже слабко на праймеріз, і тепер вона обрана. Подивимось, як це спрацює[1].

  Дональд Трамп
  •  

Це незвичайні часи. Поруч зі мною мені потрібен хтось розумний, жорсткий і готовий керувати. Камала – це та людина[1].

  Джо Байден
  •  

Я давно знаю сенатора Гарріс. Вона більш ніж підготовлена ​​до цієї роботи. Усю свою кар’єру вона захищала нашу Конституцію і боролася за людей, яким потрібна справедливість[2].

  Барак Обама
  •  

Сьогодні ми відзначаємо приведення до присяги першої в історії Америки жінки, обраної на національний пост віцепрезидента – Камали Гарріс.
Не кажіть мені, що нічого не можна змінити[3]! — З інавгураційної промови президента, 20 січня 2021 р.

 

Today, we mark the swearing-in of the first woman in American history elected to national office – Vice President Kamala Harris.
Don’t tell me things can’t change[4].

  — Джо Байден

Примітки[ред.]