Перейти до вмісту

Звягільський Юхим Леонідович

Матеріал з Вікіцитат
Звягільський Юхим Леонідович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Юхи́м Леоні́дович Звягі́льський (нар. 20 лютого 1933, Сталіне, УСРР, СРСР) — український політичний та громадський діяч, народний депутат України 1-го, 2-го, 3-го, 4-го, 5-го, 6-го, 7-го та 8-го скликань (з 1990 року), Герой України, виконувач обов'язків прем'єр-міністра України з вересня 1993 по липень 1994 року, кандидат технічних наук, професор, член Партії регіонів.

Цитати

[ред.]
  •  

Я вас хочу попередити, що ви ще пішки ходили, коли я був кандидатом, доктором технічних наук, тому я вас учив і буду вчити, як далі треба жити і працювати[1]. — Про те, що має право повчати міністра охорони здоров'я Раїсу Богатирьову.

  •  

Я — з тих, хто міг собі дозволити говорити вголос що завгодно. Було засідання фракції в Адміністрації Президента, як зараз пам'ятаю, так, я вийшов і кажу: а що це за «смотрящі» у нас з'явилися, як взагалі це може бути? Які смотрящі в металургії, вугільної промисловості, звідки це взагалі? Де, до речі, Кабінет міністрів, де міністр промислової політики, хто за це відповідає? «Ось», — каже Янукович, — і вказує на перший ряд. Якийсь хлопчина піднімається. Міністр, виявляється. Але який же він міністр. Якщо я його не знаю[2]? — Про епоху Віктора Януковича.

 

Я — из тех, кто мог себе позволить говорить вслух что угодно. Было заседание фракции в Администрации Президента, как сейчас помню, да, я вышел и говорю: а что это за «смотрящие» у нас появились, как вообще это может быть? Какие смотрящие в металлургии, угольной промышленности, откуда это вообще? Где, кстати, Кабинет министров, где министр промышленной политики, кто за это отвечает? «Вот», — говорит Янукович, — и указывает на первый ряд. Какой-то паренек поднимается. Министр, оказывается. Но какой же он министр. Если я его не знаю?

  •  

Я мав нахабство говорити. Мав нахабство на дні народженні Януковича, сидячи за столом, кажучи тост, звернутися потім: скільки можна грабувати вугільну промисловість.
Так, сказав. Ще Азаров був присутній. Кажу: так не можна, ви ввозите 12-13 млн. тон вугілля при тому, що своє вугілля на землі лежить, чи не правильніше на його видобутку зосередитися? Ми ж так угробимо свого товаровиробника[2]. — Про епоху Віктора Януковича.

 

Я имел наглость говорить. Имел наглость на дне рождении Януковича, сидя за столом, говоря тост, обратиться потом: сколько можно грабить угольную промышленность.
Да, сказал. Еще Азаров присутствовал. Говорю: так нельзя, вы ввозите 12-13 млн. тонн угля при том, что свой уголь на земле лежит, не правильнее ли на его добыче сосредоточиться? Мы же так угробим своего товаропроизводителя.

  •  

Якщо звертається 100 чоловік, то 90% з них йдуть задоволеними. Все те, що реально можливо, обов'язково буде зроблено. Такий у мене життєвий принцип[2]. — Про громадську приймальню.

 

Если обращается 100 человек, то 90 % из них уходят удовлетворенными. Все то, что реально возможно, обязательно будет сделано. Такой у меня жизненный принцип.

  •  

Я вам більше скажу: це велике щастя — отримувати в житті задоволення від того, що ти зробив щось корисне. Повірте, я дійсно отримую від цього моральне задоволення — це мій «наркотик»[2].

 

Я вам больше скажу: это большое счастье — получать в жизни удовольствие от того, что ты сделал что-то полезное. Поверьте, я действительно получаю от этого моральное удовлетворение — это мой «наркотик».

Примітки

[ред.]