Перейти до вмісту

Жданова Оксана Вікторівна

Матеріал з Вікіцитат
Жданова Оксана Вікторівна
Стаття у Вікіпедії

Оксана Вікторівна Жданова (3 лютого 1993, м. Херсон, Україна) — українська акторка театру і кіно. Донька українських акторів Олени Хохлаткіної та Віктора Жданова.

Цитати[ред.]

  •  

«Мої батьки працювали у театрі, і я там виросла. Була ще дитиною, коли Херсонський театр, де на той час працювали мама з татом, оголосив набір дітей для масовки. Так я вийшла вперше на сцену. Тоді мені було два роки. Потім вже не боялася виходити на сцену. Коли ми приїхали у Донецьк, попробувалася на роль Лоліти у п’єсі Гі де Мопассана "Милий друг". Багато років виходила у Донецькому театрі з цією роллю. Тому, коли їхала до Києва подавати документи в інститут імені Карпенка-Карого, не сумнівалася й на секунду». — про вплив батьків на вибір акторської професії в інтерв'ю газеті "Високий Замок" Оксана ЖДАНОВА: «На сцену вперше вийшла у дворічному віці» (6 серпня 2014 року)

  •  

«Відвідувала гуртки, у яких вчать танцювати, співати, декламувати... Правда, колись моїм ідеалом була ніжна, витончена балерина. Тож першою мрією був балет. Але мрія залишилася нездійсненою. Прийшла записуватися у балетну школу — мене не взяли. Казали, не "вийшла" ані зростом, ані фігурою. Тоді пішла займатися в "Тодес". Мені ці заняття серйозно допомагають у роботі. Можу не просто танцювати, а й стрибати, лазити по деревах і робити не зовсім складні трюки». — про дитячі мрії щодо майбутньої професії в інтерв'ю газеті "Високий Замок" Оксана ЖДАНОВА: «На сцену вперше вийшла у дворічному віці» (6 серпня 2014 року)

  •  

«Люблю і поїсти, і готувати люблю. Якщо маю вільну годинку, із задоволенням готую. Намагаюся щоразу вигадувати нові рецепти, щоб не приїдалося. Хочеться здивувати коханого. Йому подобається все, що готую. Ось недавно винайшла новий рецепт — курка у вершковому соусі зі сиром "Фета" і шпинатом». — про кулінарні вподобання в інтерв'ю газеті "Високий Замок" Оксана ЖДАНОВА: «На сцену вперше вийшла у дворічному віці» (6 серпня 2014 року)

  •  

«Вмію бути тихою, спокійною, домашньою... Водночас люблю драйв, все дуже швидке: велосипед, ковзани, машини. Але тепер про все це можна забути. За ті два з лишком місяці, поки знімаємо серіал, я постійно тут. Пізно ввечері, коли повертаюся додому, ми з коханим можемо вийти на вулицю, щоб хоч трохи погуляти». — про власні хобі та вподобання в інтерв'ю газеті "Високий Замок" Оксана ЖДАНОВА: «На сцену вперше вийшла у дворічному віці» (6 серпня 2014 року)

  •  

«У мене особисто немає. Я чула якісь моторошні історії, але у мене такого знімального досвіду не було. Колись ми знімалися в одному фільмі з Адою Миколаївною Роговцевою, і за сюжетом на пам’ятнику було використано її фото. Так потім вона передала на майданчик пляшку і попросила випити за її здоров’я. Кажуть ще, треба показувати язика до команди «стоп», якщо ти в труні лежиш». — про акторські забобони щодо зйомок на кладовищі в інтерв'ю "Коротко Про" Акторка Оксана Жданова: Виїжджала зі своєї квартири і зрозуміла маму, яка у 2014 виїхала з Донецька (12 вересня 2022 року)

  •  

«Мені було трохи легше, тому що 2010 року я приїхала до Києва, навчалася в університеті ім. Карпенка-Карого, тут жила. А батьки і брат мешкали у Донецьку. Тоді мені особисто було важко зрозуміти, чому мама постійно знаходилася в страшній депресії, чому вона казала: «Я прощалася зі стінами, я їх цілувала, коли виїжджала». Мені це було незрозуміло. А коли я виїжджала вже зі своєї квартири, яку придбала у Києві, це мій дім, я зрозуміла маму, яка виїжджала тоді. Втрата домівки чи відчуття втрати домівки – найжахливіше, що може статися з людиною». — про переїзд родини з Донецька в Київ у 2014 році в інтерв'ю "Коротко Про" Акторка Оксана Жданова: Виїжджала зі своєї квартири і зрозуміла маму, яка у 2014 виїхала з Донецька (12 вересня 2022 року)

  •  

«Звичайно, рівності не було. Це завжди всі знали, говорили. Я не чула жодної історії, щоб українці сказали – та ні, такого не було. Навіть сенсу не було йти пробуватися на головну роль, бо ми знали, що затвердять росіянку, а тебе - на другорядну. Гонорари - різні. Гримерки - окремі. Але так можна казати не про увесь мій досвід. Бо на серіалі «Суддя» в мене був окремий вагончик. Це залежить також і від продюсерів». — про участь у зйомках фільмів разом із росіянами в інтерв'ю "Коротко Про" Акторка Оксана Жданова: Виїжджала зі своєї квартири і зрозуміла маму, яка у 2014 виїхала з Донецька (12 вересня 2022 року)

  •  

«Зараз стосунки чудові у нас у всіх. Чи пробачила я? Звичайно! Оскільки все це сталося у дорослому віці. Не можу сказати, що це була дуже сильна образа. Я розумію, що у кожної людини є вибір, і потрібно його поважати. Деякі люди підходять одне одному або не підходять, комфортно їм разом або некомфортно, це життя, і я вже розбирала цю ситуацію з точки зору дорослої людини. Звичайно, було неприємно, за маму трохи боляче, бо цей крок був дуже несподіваний для всіх нас. Просто вже минуло багато часу, всі зрозуміли, що ми є один в одного – і це найголовніше. Це я зараз кажу і про себе, і про брата, і про тата, і про маму. Нам вдалося зберегти родинні зв’язки. І це дуже важливо, особливо нині. Наразі любов, як би це пафосно не звучало, дуже важлива. А ми правда любимо один одного дуже сильно». — про те, що батько Віктор Жданов у січні 2022 року зізнався, що пішов із сім’ї в інтерв'ю "Коротко Про" Акторка Оксана Жданова: Виїжджала зі своєї квартири і зрозуміла маму, яка у 2014 виїхала з Донецька (12 вересня 2022 року)

Примітки[ред.]