Перейти до вмісту

Емма Стоун

Матеріал з Вікіцитат
Емма Стоун
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Емілі Джин Стоун (англ. Emily Jean Stone; нар. 6 листопада 1988) — американська акторка, одна з найоплачуваніших у світі. Володарка низки високих нагород, зокрема, двох премій «Оскар», двох премій БАФТА, двох «Золотих глобусів» і трьох премій Гільдії кіноакторів.

Цитати[ред.]

  •  

Мені дуже незручно, коли актори кажуть, що їхня робота важка. Я вважаю, що це принизливо. Хоча так, ти дуже втомлюєшся, бувають дні, коли ти вкрай суворий до себе. Але казати, що так тяжко бути актором — це божевілля, як на мене[1].

  •  

Я намагалася усунути будь-який осуд і сором. Над тілом, мовою і пластикою ми працювали досить інтенсивно, тому що нам потрібно було розуміти її виконання в міру розвитку. Але найголовнішим було просто відпустити все, тому що Белла — це чиста радість і цікавість, у неї немає сорому і немає травм. Важко знайти дорослу людину, яка не пройшла через це і не має, знаєте, рефлекторних реакцій, як у собаки Павлова на певні речі, або певних суджень про себе чи інших. І в цьому був великий дар грати її. Вона просто живе у світі відкриттів. Думаю, що це найбільша частина моєї підготовки до її ролі[1]. — Про роботу над роллю Белли у стрічці «Бідолашні створіння»

  — Емма Стоун

Примітки[ред.]