Перейти до вмісту

Дєньгін Вадим Євгенович

Матеріал з Вікіцитат


Дєньгін Вадим Євгенович
Медіафайли у Вікісховищі

Вадим Євгенович Дєньгін (рос. Вади́м Евге́ньевич Де́ньгин, нар. 23 вересня 1980) — російський політик, депутат Державної думи Російської Федерації VI скликання. Перший заступник голови комітету Держдуми з інформаційної політики, інформаційних технологій і зв'язку. Член Вищої Ради ЛДПР.

Цитати

[ред.]
  •  

Легше розвантажити вагон з рибою, ніж працювати з людьми. Це дуже важка праця: ти віддаєш енергію, віддаєш себе на служіння людям. — Про підвищення депутатських зарплат на 100 000 рублів.

 

Легче разгрузить вагон с рыбой, чем работать с людьми. Это очень тяжелый труд: ты отдаешь энергию, отдаешь себя на служение людям[1].

  •  

Із Заходу активно кажуть: ми вам відключимо інтернет. Будемо сподіватися, що такої ситуації не відбудеться, ніхто не опуститься на дно моря, не відрубає великий кабель і Російська Федерація у нас буде продовжувати активно отримувати інтернет.

 

С Запада активно говорят: мы вам отключим интернет. Будем надеяться, что такой ситуации не произойдет, никто не опустится на дно моря, не отрубит большой кабель и Российская Федерация у нас будет продолжать активно получать интернет[2].

Примітки

[ред.]