Дулуб Олег Анатолійович

Матеріал з Вікіцитат
Дулуб Олег Анатолійович
Стаття у Вікіпедії

Олег Анатолійович Дулуб (біл. Алег Анатольевіч Дулуб, рос. Олег Анатольевич Дулуб; нар. 20 вересня 1965, Калинковичі) — білоруський і радянський футболіст, який грав на позиції півзахисника. У подальшому — футбольний тренер. Наразі є головним тренером клубу «Львів».

Цитати[ред.]

  •  

Коли вболівальник побачить, що, навіть програючи, ми стараємося, знову почне відвідувати матчі. Маємо показати людям, що граємо серцем, хоч як пафосно це прозвучить. І, звісно, не забувати про здобуття очок. У Карпатах треба працювати над психологією гравців. А це робота не одного тижня, і навіть не одного місяця. Підопічні, вважаю, повинні зрозуміти, що вміють грати у футбол[1].

  •  

А ще намагаюся донести до них [гравців], яке значення для Львова грає клуб «зелено-білих» кольорів... Знаєте, я поки мешкаю у Брюховичах, однак у Львові часто буваю і... Ну, просто шокований! Причому шок відчуваю щодня! Вже не раз було так, що йду містом, підходить незнайома людина, бажає успіху, запитує, як справи у команді й у мене особисто. Як можна не старатися для таких людей[1]?!..

Примітки[ред.]