Перейти до вмісту

Дещиця Андрій Богданович

Матеріал з Вікіцитат
Дещиця Андрій Богданович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Андрій Богданович Дещиця (нар. 22 вересня 1965, с. Спасів, Львівська область, Українська РСР, СРСР) — український дипломат, Надзвичайний і повноважний Посол, виконувач обов'язків Міністра закордонних справ України з 27 лютого по 19 червня 2014 року. З 13 жовтня 2014 року — Надзвичайний і Повноважний Посол України в Польщі.

Цитати[ред.]

  •  

Історія, якою б вона складною і трагічною не була, не повинна впливати на наше сучасне і майбутнє.[1]

Цитати про Дещицю[ред.]

  •  

Володимир Путін наш національний лідер, Президент, Верховний Головнокомандувач. І можете бути впевнені, що є кому запитати не тільки за те, що публічно сказано в його адресу, а й за те, що Дещиця, стоячи на колінах не попросив пробачення. Якщо ж Дещиця не здогадався встати на коліна, то йому дохідливо підкажуть!

 

Владимир Путин наш национальный лидер, Президент, Верховный Главнокомандующий. И можете быть уверены, что есть кому спросить не только за то, что публично сказано в его адрес, но и за то, что Дешица, стоя на коленях не попросил прошения. Если же Дешица не догадался встать на колени, то ему доходчиво подскажут![2].

  Рамзан Кадиров

Примітки[ред.]

  1. Юрій Банахевич (27 лютого 2016). Андрій Дещиця, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Польщі. Укрінформ. Процитовано 28 лютого 2016.
  2. Esquire. Цитата дня. 16/06/2014.