Перейти до вмісту

Демкура Тарас Володимирович

Матеріал з Вікіцитат
Тарас Демкура
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Тарас Володимирович Демкура (1960) — підприємець, меценат, колекціонер, видавець.

Цитати[ред.]

  •  

Бізнес Amway — це бізнес лідерів, людей, які здатні вести за собою, але його краще будувати в команді. саме тому наш успіх — це результат злагоджених, спланованих, продуманих дій всієї команди, як спонсорської лінії, так і Незалежних підприємців нашої організації. Ми з упевненістю можемо сказати, що у бізнесі Amway усі мрії і цілі можна реалізувати, якщо щиро вірити у свою справу і наполегливо працювати над досягненням успіху.[1]«Amagram»

  •  

Ми звикли, що за нас хтось усе вирішує. Люди виявилися неготовими до ринкової економіки. Сучасну молодь навчають люди старої школи. Багато українців живуть так, ніби мають ще три життя в запасі. Проводять дні без результату.[2]Відповідь на питання, чому українці бідні (Інтерв'ю для «Gazeta.ua», 15 лютого 2011)

  •  

Зазвичай у нас батьки самі зі шкури пнуться, по заробітках сидять, щоб дітей забезпечити. А діти ходять по дискотеках і гроші марнують. Коли приходить час самим працювати, вони не готові.[2]Інтерв'ю для «Gazeta.ua» (15 лютого 2011)

  •  

Я дуже радий знайомству з нею. Завдяки пані Вірі, познайомилися з Борисом Возницьким, були в Львові на виставці, спілкувалися з ним. Те, що ці люди робили роками, відшуковуючи роботи Пінзеля, іноді навіть рятуючи їх від знищення, на жаль, не завжди було оцінено гідно. Вони десятками років працювали, щоб зберегти нашу культурну спадщину, щоб шедеври Пінзеля не було знищено, розікрано чи вивезено за межі України.[3]Про співпрацю з Вірою Стецько (інтерв'ю для «Тернопільської Липи», 25 листопада 2012)

  •  

Можна, звичайно, мандрувати світом. Але ми коли хоч на два тижні виїздимо за межі Тернополя, то, повертаючись, готові асфальт цілувати. Бо повертаємось до своєї домівки, де затишно і комфортно.[3]Інтерв'ю для «Тернопільської Липи» (25 листопада 2012)

  •  

Він однозначно має стати туристичною перлиною України. Є багато планів, є над чим працювати, і я переконаний, що ще пару років, і Тернопіль буде насичений групами туристів, які насолоджуватимуться тим, що ми їм тут пропонуємо.[3]Інтерв'ю для «Тернопільської Липи» (25 листопада 2012)

  •  

Я зрозумів те, що живучи в Україні, ми часом думаємо, що те, що нам дано багатотисячною історією, а саме мова і культура, будуть постійно самі собою. Відвідавши «Просвіту» в Аргентині, зрозумів, що за все це треба постійно боротися, пропагувати, постійно виховувати патріотизм, берегти нашу культуру та мову, зберігати багату спадщину![4]Інтерв'ю для «TeNews» (3 березня 2016)

Примітки[ред.]