Перейти до вмісту

Дворкіс Дмитро Володимирович

Матеріал з Вікіцитат
Дворкіс Дмитро Володимирович
Стаття у Вікіпедії

Дмитро́ Володи́мирович Дво́ркіс (нар. 28 січня 1945, Каттакурган, Узбекистан) — міський голова Вінниці (1992–2000), голова Вінницької обласної державної адміністрації (1999), народний депутат України ІІІ скликання. Почесний громадянин Вінниці.

Цитати[ред.]

  •  

Повертатися у велику політику, чесно кажучи, я не планував. Але пройшов час з 2005 року і я задаю собі питання: куди котиться країна? Є межа, через яку переступати не можна. У 2004 році, коли з влади почали виганяти професіоналів, я сказав дружині: «Інна, я думаю, це крах». Я вважаю своїм обов’язком зробити все, щоб Віктор Янукович став президентом[1].

  •  

Я не член Партії регіонів. Я ще не знаю, чи вступатиму в неї. Але я знаю людей в партії: Азарова, Рибака, Джигу та багатьох інших. І вважаю, що це команда професіоналів[1].

  •  

Своє місце у політиці після перемоги Януковича я бачу не як народний депутат. Це не моє. Я можу керувати у нас, на рівні області[1].

  •  

Доки філософія керівників влади ставить на перше місце не людину, її здоров’я та розум, до тих пір нічого не зміниться. Головне в державі не хліб, не земля, а людина, її розум. Коли буде голова, тоді буде і хліб[1].

  •  

Про Януковича скажу так: це та людина, з якою не тільки можна піти у розвідку, а й звідти повернутися[1].

Примітки[ред.]