Данілов Олексій Мячеславович

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Данілов Олексій Мячеславович
Oleksiy Danilov (cropped).jpg
Wikipedia-logo-v2.svg Стаття у Вікіпедії
Commons-logo.svg Медіафайли у Вікісховищі

Олексі́й Мячесла́вович Дані́лов (нар. 1962) — український політик, секретар РНБО. Голова Ради експертів з питань енергетичної безпеки.

Цитати[ред.]

  •  

Крім нас нашу країну ніхто захищати не буде. І це треба усвідомити. І ми це усвідомили. І ніяких надій на те, що сюди прийдуть якісь військові і будуть боронити нашу країну, у нас немає[1].

  •  

Коли Російська Федерація будує свої газогони по дну того чи іншого моря, треба розуміти, що це інфраструктура, яку вона має захищати. І кількість військових кораблів, які найближчим часом появляться на шляху проходження «Північного потоку-2», я можу собі уявити, як це буде виглядати[1].

  •  

Немає зараз вікна можливостей. Вікно можливостей було в 1991 році. Було велике вікно можливостей. Вікно можливостей в нашій країні було в 2004 році, в 2014 році. На превеликий жаль, ми повітря з цього вікна не запускали в нашу країну. Свіже повітря. Сьогодні це свіже повітря є[1].

  •  

Молодь нашої країни — це ті, хто будуть будувати нашу країну. Ми маємо їм зараз утримати ситуацію з Російською Федерацією і дати їм підґрунтя, дати їм фундамент. Вони побудують. На них надія[1].

  •  

У нас є така традиція — обов'язково відвідати тих людей, які поховані. І коли ти не можеш цього зробити, то це боляче. Я не можу відвідати могили своїх рідних, своїх друзів, які поховані в місті зараз Хрустальне (раніше це був Красний Луч), в Луганську, в інших містах[1].

  •  

В цьому світі ніщо неможливо приховати.[2].

  •  

В Росії править інша нація, росіяни там безправні.[3].

Примітки[ред.]


Bookmark-new.svg