Перейти до вмісту

Данілов Олексій Мячеславович

Матеріал з Вікіцитат
Данілов Олексій Мячеславович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Олексі́й Мячесла́вович Дані́лов (нар. 1962) — український політик, секретар РНБО з 2019 до 2024 року, міський голова Луганська з 1994 до 1997 року. Голова Ради експертів з питань енергетичної безпеки.

Цитати[ред.]

  •  

Крім нас нашу країну ніхто захищати не буде. І це треба усвідомити. І ми це усвідомили. І ніяких надій на те, що сюди прийдуть якісь військові і будуть боронити нашу країну, у нас немає[1].

  •  

Коли Російська Федерація будує свої газогони по дну того чи іншого моря, треба розуміти, що це інфраструктура, яку вона має захищати. І кількість військових кораблів, які найближчим часом появляться на шляху проходження «Північного потоку-2», я можу собі уявити, як це буде виглядати[1].

  •  

Немає зараз вікна можливостей. Вікно можливостей було в 1991 році. Було велике вікно можливостей. Вікно можливостей в нашій країні було в 2004 році, в 2014 році. На превеликий жаль, ми повітря з цього вікна не запускали в нашу країну. Свіже повітря. Сьогодні це свіже повітря є[1].

  •  

Молодь нашої країни — це ті, хто будуть будувати нашу країну. Ми маємо їм зараз утримати ситуацію з Російською Федерацією і дати їм підґрунтя, дати їм фундамент. Вони побудують. На них надія[1].

  •  

У нас є така традиція — обов'язково відвідати тих людей, які поховані. І коли ти не можеш цього зробити, то це боляче. Я не можу відвідати могили своїх рідних, своїх друзів, які поховані в місті зараз Хрустальне (раніше це був Красний Луч), в Луганську, в інших містах[1].

  •  

В цьому світі ніщо неможливо приховати.[2].

  •  

В Росії править інша нація, росіяни там безправні.[3].

  •  

Це не нам з ними, це їм з нами [треба порозумітися]. Це їм з нами треба порозумітися, а не нам з ними. У нас є кордони, і якщо когось не влаштовують ті закони і правила, які діють на території нашої країни, ми нікого не тримаємо (...) Дивіться, я хочу, щоб ви розуміли: не ми – до них, а вони – до нас. Це фундаментальна річ[4].
               — Відповідь на запитання журналістки "Як нам порозумітися з населенням Донбасу?"

2023[ред.]

  •  

Недобиткам т.зв. "російського світу", які вважають, що в українських ефірах мають право розмовляти на "русскам", не місце не лише на телебаченні, але і в політиці, і в Україні. Вся проросійська сволота, яка 30 років ґвалтувала і зраджувала країну, має і буде під корінь зачищена і викинута звідусіль як токсичний московський непотріб.[5]


Примітки[ред.]