Перейти до вмісту

Гранатуров Юрій Ісайович

Матеріал з Вікіцитат
Гранатуров Юрій Ісайович
Стаття у Вікіпедії

Юрій Ісайович Гранатуров (нар. 31 липня 1960, Миколаїв, Українська РСР, СРСР) — український політичний діяч, міський голова міста Миколаєва з травня 2014 року по 24 листопада 2015.

Цитати

[ред.]
  •  

Вважаю себе системною людиною, і своє завдання бачу в тому, щоб в роботі структур, якими я займаюся, була сформована налагоджена система, що працює без збоїв. А ще я намагаюся прищепити підлеглим відповідальність перед людьми, нашими городянами. Адже це ми працюємо для них, а не навпаки.

 

Считаю себя системным человеком, и свою задачу вижу в том, чтобы в работе структур, которые я курирую, была сформирована отлаженная, работающая без сбоев система. А еще я стараюсь привить подчиненным ответственность перед людьми, нашими горожанами. Ведь это мы работаем для них, а не наоборот[1].

  •  

Я людина команди, і для мене це команда нашого мера Володимира Дмитровича Чайки — досвідченого, вимогливого і в той же час демократичного і гуманного керівника. Також я був і залишаюся членом Партії регіонів, повністю поділяю її програму. Ніяких протиріч між роботою з мером і членством в партії я не бачу, ні на які посади не претендую.

 

Я человек команды, и для меня это команда нашего мэра Владимира Дмитриевича Чайки — опытного, требовательного и в то же время демократичного и человечного руководителя. Также я был и остаюсь членом Партии регионов, полностью разделяю её программу. Никаких противоречий между работой с мэром и членством в партии я не вижу, ни на какие должности не претендую[1].

  •  

Миколаїв — мій рідний причал — я прикипів до нього душею. Не любити його просто неможливо. В майбутньому я бачу його красивим, впорядкованим, процвітаючим південним містом, комфортним і безпечним для проживання. До цього я прагну і буду прагнути.

 

Николаев — мой родной причал — я прикипел к нему душой. Не любить его просто невозможно. В будущем я вижу его красивым, благоустроенным, процветающим южным городом, комфортным и безопасным для проживания. К этому я стремлюсь и буду стремиться[1].

Примітки

[ред.]