Годинюк Олександр Олегович

Матеріал з Вікіцитат
Годинюк Олександр Олегович
Стаття у Вікіпедії

Олександр Олегович Годинюк (нар. 27 січня 1970, Київ, СРСР) — український хокеїст, тренер.

Цитати[ред.]

  •  

Мабуть, у Росії більше працюють, не на перспективу, а на миттєвий результат. Якщо порівнювати з НХЛ, там причиною звільнення тренера у перший сезон його роботи скоріше буде внутрішньоклубний конфлікт, ніж результати команди[1].

  •  

В Україні за часів ПХЛ, навіть при тому, що вона була нестабільною лігою, можна було працювати на перспективу. Хоча б на один сезон вперед. У Росії на перспективу працювати не виходить. Ти не можеш готувати команду, розраховуючи на якийсь більш глибокий результат. Головний принцип: «тут і зараз»[1].

  •  

Гравці змінюються, але система залишається тією ж. АХЛ — це пряма вертикаль до НХЛ. У ВХЛ такого немає. Це фарм-клуби лише для того, щоб там грали хокеїсти, які з тих чи інших причин зараз не підходять для КХЛ. Немає жодної системної залежності від головного клубу. Звичайно, є прямі фарм-клуби, але таких клубів чотири-п'ять. Решта просто підписують договори й отримують гравців, які не можуть закріпитися у КХЛ. Тобто, система клубів КХЛ-ВХЛ не є структурною вертикаллю, якою є НХЛ-АХЛ[1].

Примітки[ред.]