Перейти до вмісту

Володіна Дар'я Артемівна

Матеріал з Вікіцитат
Володіна Дар'я Артемівна
Стаття у Вікіпедії

Володіна Дар'я Артемівна (нар. 16 квітня 1991) — українська журналістка, народний депутат IX скликання від партії «Слуга народу».

Цитати[ред.]

  •  

Одного клятого ранку я пережила фізичне насилля з боку чоловіка. Про цей випадок я нікому не розповідала багато років. Мій батько дізнається про це із цього допису. Не казала, бо невідомо з яких причин, але мені було соромно. Пояснити цей феномен надзвичайно важко, бо це, мабуть, якась ментальна традиція поколінь: виправдовувати чоловіка. Того дня я ні до чого не доводила. І ні, я не була вдягнута якось специфічно. Але почуття провини за те, що мене бив чоловік, було чомусь у мене...

Більше року після того я намагалась повернути собі здатність колись мати дитину, і сьогодні, дивлячись на сонну Марусю, надзвичайно радію, що все вийшло. — про те, як стала жертвою домашнього насильства Нардепка стала жертвою домашнього насильства: "Мій батько дізнається про це з цього допису" (23 жовтня 2023 року)

  •  

Шоу влаштовувати не буду. Поліграфолога знайшла в інтернеті. На всі запитання відповіла. Готова відповісти на всі запитання антикорупційних органів. Отже, уся процедура зайняла приблизно дві години. Крім запитання щодо законопроєктів №№2047/2047-1/2047-д, попросила поставити запитання про неправомірну вигоду (це і матеріальні, і будь-які нематеріальні блага (посади тощо), які "мені обіцяли" або "я отримувала/отримаю за голосування/неголосування" за будь-які інші законопроєкти. У результатах усе є... — про проходження перевірки на поліграфі у зв'язку зі скандалом навколо відмови групи депутатів від "Слуги народу" голосувати за проєкт закону №2047-д про ліквідацію корупційних схем під час оцінювання об'єктів нерухомості у фінансовому комітеті Верховної Ради. За словами нардепки Дар'ї Володіної ("Слуга народу"), перевірка на поліграфі підтвердила, що вона не вступала у змову і не отримувала неправомірної вигоди за голосування або неголосування за законопроєкт №2047-д. (25 жовтня 2019 року)

Примітки[ред.]