Ващук Владислав Вікторович

Матеріал з Вікіцитат
Ващук Владислав Вікторович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Владисла́в Ві́кторович Ващу́к (нар. 2 січня 1975, Київ) — колишній український футболіст, захисник. Колишній гравець збірної України, найбільше відомий виступами за «Динамо» (Київ).

Цитати Владислава Ващука[ред.]

  •  

Таке рішення прийняли на підставі рекомендацій УАФ і Міністерства молоді та спорту України. Я щойно прилетів з Риму, це вирішили без мене, я в цьому участі не брав. Щодо преміальних — хлопці не будуть ображені, але суть же не в цьому. Суть в тому, що хлопці боролися. Не можу зрозуміти, чому в спорт притягують політику.[1]Про заборону збірній України брати участь у чемпіонаті світу-2021 пляжного футболу, який пройде в Москві.

  •  

Нам сказали їхати. У нас відбір на ЧС, нам не вигравати? Програвати? Взагалі не брати участь? Як хлопців налаштовувати? Давайте тоді взагалі пляжний футбол не будемо розвивати. У пляжному футболі я буквально місяць, раніше я ним не займався. Без жодної задньої думки відправляли хлопців завоювати путівку на ЧС, а далі б розбиралися. Хлопці її завоювали. Я не розумію, чому прийняли таке рішення.[1]Про заборону збірній України брати участь у чемпіонаті світу-2021 пляжного футболу, який пройде в Москві.

  •  

Є спорт, а є політика. Не треба політику вмішувати в спорт, на сьогодні це різні речі. Ми говоримо, що потрібно популяризувати пляжний футбол, грати в нього, а нас всюди блокують — зробіть те, зробіть це. Може, нам ще будуть розповідати, як грати, а як не грати? Це надзвичайний момент. У нас одна з кращих команд світу, а ми відмовляємося їхати на ЧС, який можемо виграти. Відмовляємося від такого шансу, я цього не розумію.[1]

Примітки[ред.]