Перейти до вмісту

Васильченко Галина Іванівна

Матеріал з Вікіцитат
Галина Васильченко
Стаття у Вікіпедії

Галина Іванівна Васильченко (нар. 24 жовтня 1983, Самбірський район, Львівська область) — українська політична та громадська діячка. Народна депутатка України 9-го скликання.

Цитати

[ред.]
  • «Якщо є час відпочити, то варто не просто лежати, краще в цей момент почитати книжку. Але якщо вже читати книжку, то не яку-небудь, а щоб була корисна — про економіку, бізнес чи щось мотиваційне».
  • «Коли ти береш активну участь у громадському житті, спілкуєшся з різними людьми і проводиш багато часу у середовищі активних громадян, то починаєш розуміти: якщо хочеш творити якісні зміни, наступним кроком має бути політика. Говорять: політика — це брудна справа. Так, я відчула це на собі. Коли долучилася до політичної діяльності і ще особливо не встигла нічого зробити — ні доброго, ні поганого, а мене вже почали поливати брудом. До цього треба бути готовим. Звичайно, можна бути просто активним, мати якісь мрії і займатися лише громадською діяльністю. Але якщо ти направду хочеш щось змінити, мусиш йти в політику. Як любив говорити Бісмарк: „Якщо ви не займаєтеся політикою, то політика займеться вами“. Хоча мушу відверто зізнатися, для цього потрібно мати дуже багато сил, здоров'я, терпіння і просто сміливості. Тому що політика — це багато відповідальності. Потрібно не боятися її брати на себе».

2022

[ред.]
  • Розвиток економіки та відбудова України неможлива без людей. 12 млн українців змушені були покинути свої домівки, 5-6 млн змушені були виїхати в інші країни. Для нас важливо вже зараз думати над політикою повернення українців додому. Також важливим пріоритетом для нас є набуття статусу кандидата в члени до ЄС. Це відкриє перед Україною нові можливості у вигляді доступу до відповідних фінансових фондів. Але важливо також пам'ятати, що необхідно залучати технології, інновації, досвід тощо.[1]. 30 травня 2022.
  • Ми повинні позбутись російського в усіх сферах нашого життя. Ми повинні відкинути будь-які ілюзії щодо росії та її громадян. У нас триває запекла війна з цією державою-терористом. Її громадяни вбивають наших цивільних та військових кожного дня. Кожного дня гинуть найкращі сини і доньки України. Тому відмовитись від російського та водночас підтримувати українське — це той мінімум, який кожен із нас може зробити, щоб наблизити перемогу.[2] 8 липня 2022.

Примітки

[ред.]