Перейти до вмісту

Білецький Володимир Стефанович

Матеріал з Вікіцитат
Білецький Володимир Стефанович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Володи́мир Стефа́нович Біле́цький (нар. 1950) — український учений у галузі гірництва, доктор технічних наук. Автор ідеї та науковий редактор першої національної української Гірничої енциклопедії.

Цитати[ред.]

  •  

Українська Вікіпедія є найпотужнішим енциклопедичним Інтернет-ресурсом свого національного середовища, у перспективі — одним з основних елементів інформаційного простору. Водночас вона репрезентує українську культуру, історію, науку, промисловість, бізнес та інші сфери і реалії України, а також подає для україномовного користувача багатогранну фахову інформацію про світ. Масштаб і якість кожного національного сектора Вікіпедії побічно є мірилом сучасного суспільного потенціалу певної нації творити новий культурний продукт. По суті сукупність мовних розділів Вікіпедій є майданчиком змагань і репрезентацій світових культур, показником їх сучасних потенцій[1].

  •  

Схід України в інтеґративних процесах сучасного державотворення займає центральне, вирішальне місце. По суті сам державницький "Український проект" буде успішним або не успішним у сучасних вимірах в залежності від того, як скоро і як глибоко Схід, зокрема Донбас, буде інтеґрований в державотворчі процеси. Попри всю важливість Сходу України для загальних державотворчих процесів, системних державних чи недержавних проектів, планів, концепцій інтеґрації Донеччини в ці процеси немає. У цих умовах доля Сходу України, Донбасу, як і масштабів та конфігурації всього "Українського проекту" не є остаточно визначеною.[2].

Примітки[ред.]