Брія Блессінг

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Брія Блессінг
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Бр́ія Бл́ессінг (англ. Bria Blessing; нар. 4 червня 1979, Шуґар-Ленд, Техас) — американська та українська співачка і композитор. Стала відомою в Україні після участі в четвертому сезоні талант-шоу «Голос країни» у команді Святослава Вакарчука. Проживає у Львові.

Цитати[ред.]

  •  

Українська мова для мене — це одна з найпрекрасніших мов світу: вона мелодійна, гарна, поетична мова. Для мене, як музиканта, вона дуже лягає на вухо і приємно слухати мені[1].

  •  

Багато хто кричить в Україні, що справа не в мові, що важлива єдність. Для мене це дивно чути. Я вважаю, що без мови не може бути єдності. Тільки коли Україна з’єднається через мову — буде єдність. Бо через мову українці роз’єднались. Сталін намагався знищити українську мову, нищив українців, заселив схід України росіянами і таким чином роз’єднав країну і людей. Коли всі почнуть розмовляти українською в Україні — буде єдність у державі[1].

  •  

Головне, щоб я вірила в ці слова. Бо мелодію можна наспівати, а текст маєш зрозуміти. Якщо текст я не пережила, то не можу співати, бо тоді це роль на сцені замість того, щоб передати власні свої емоції[1].

  •  

Завжди зі сльозами ці поїздки на схід, бо бачу, як їм важко, особливо взимку. Це дуже важко, не хочеться, щоб вони там воювали. Але, з іншого боку, я горда, що вони у нас є, що стоять і захищають нас із молитвою у серці. Я молюсь, щоб вони вижили і повернулись додому[1].

  •  

Який би не був паспорт, я маю допомагати Україні, якщо є в цьому потреба. Знаю через друзів і родичів в Америці, що американці мало знають про Україну: весь негатив — війна, корупція. Алкоголізм, все погане з новин. А я знаю іншу сторону України, більшу — це прекрасні люди, прекрасна культура. Через свої концерти намагаюсь передати, щоб люди полюбили цю країну, культуру, я розповідатиму про війну. Хочу зробити великий акцент на українські пісні, на українцях, які вони мирні, творчі, прекрасні[1].

Примітки[ред.]