Бріджит Брінк

Матеріал з Вікіцитат
Бріджит Брінк
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Бріджит Брінк (англ. Bridget Ann Brink; нар. 1970, Мічиган) — американський дипломат. Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні з 2 червня 2022 року.

Цитати[ред.]

  •  

Державний секретар США Ентоні Блінкен сказав, що ми залишаємо на розсуд українців питання про те, коли Україна захоче вести переговори. Я знаю, що президент Байден вказував на те, що говорив президент Зеленський, що всі війни закінчуються переговорами. Але знову ж таки, ми залишаємо вибір часу та змісту переговорів на розсуд українців[1].

  •  

З початку війни, і навіть раніше, ми були повністю зосереджені на тому, щоб надати Україні безпекову допомогу, зброю, яку вона потребує, якнайшвидше. І це, насправді, моє завдання номер один тут. Я вважаю, що на початку були певні проблеми. Але я тут саме для того, щоб переконатися, що все, що ми робимо, безпосередньо допомагає українцям на передовій, допомагає Україні покращити свої позиції на полі бою, що, на наш погляд, посилить її позицію на переговорах тоді, коли це буде доречним[1].

  •  

Думаю, ми також хочемо, щоб Україна мала провідну роль у визначенні того, як саме найкраще проводити відбудову. З того, що я чую від керівництва уряду, це зосередження на реформах. Це зосередження на побудові України задля майбутнього. Думаю, усі ми прагнемо це підтримати[1].

  •  

Україна не зазнає поразки. І ми продовжуватимемо підтримувати Україну стільки, скільки потрібно. Як я вже згадувала, це дуже важливо для України і справді важливо для європейської безпеки. Це дійсно важливо і для Америки. Тому що, як сказав президент Байден, те, що сталося, є обурливим з моральної точки зору, це неспровокований, невиправданий напад на суверенну країну. В інтересах Америки забезпечити мир та безпеку в Європі – це життєво важливо. Тож наслідки справді виходять далеко за межі України[1].

  •  

Я думаю, що ті з нас, хто так рішуче підтримує Україну в уряді США, серед американського населення – хто за Україну, хто підтримує Україну – ми бачимо і розуміємо те майбутнє, якого прагнуть українці. Це майбутнє, де Україна є вільною, незалежною, процвітаючою, суверенною і сама вирішує своє майбутнє. Для нас, американців, це резонує також з тим, ким ми є[1].

  •  

Я сподіваюся, і що я планую робити, і що ми вже робимо - це підтримка України у цьому безпосередньому завданні, в її зусиллях із захисту, це надзвичайно важливо. Думаю, усі з цим погодяться. Думаю, що уряд і люди тут погодяться з тим, що ще одним важливим завданням є і залишаться зусилля з реформування, що забезпечить майбутнє для України, українських дітей та їхніх дітей[1].

Примітки[ред.]