Перейти до вмісту

Брюс Бартон

Матеріал з Вікіцитат
Брюс Бартон
Медіафайли у Вікісховищі

Брюс Бартон (англ. Bruce Fairchild Barton; 5 серпня 1886 — 5 липня 1967) — американський письменник, копірайтер, бізнесмен, конгресмен, філантроп, один з керівників та засновників найбільшого рекламного агенства «BBDO».

На початку 20 х років минулого століття Брюс Бартон, легенда рекламного бізнесу, перетворив General Motors в метафору для кожної американської родини, у щось "дуже особисте, тепле і людяне", а абревіатура GE стала не стільки ім'ям безликої компанії General Electric, скільки, за словами Бартона, «ініціалами одного». У 1923 році Бартон сказав, що роль реклами полягає в тому, щоб «допомогти корпораціям знайти свою душу»: "Я звик думати про рекламу як про щось велике, про щось величне, про щось таке, що глибоко пронизує всю організацію і виходить з самої її душі … у будь-якої організації є своя душа, як є вона у людини чи у цілої нації", — говорив Бартон президенту GM П'єру дю Понту .

Цитати[ред.]

  • Ісус узяв дванадцять чоловік з найнижчого ступеня бізнесу і створив з них організацію, що завоювала світ.
  • Люди рекламуватимуть свої товари завжди — і в добрі часи, і в погані. У добрі часи вони хочуть рекламувати; у тяжкі часи вони мусять рекламувати.
  • Реклама спонукає людей жити неощадливо? Те ж саме можна сказати про шлюб.
  • Чутки — найкращі прес-агенти.

Джерела[ред.]