Перейти до вмісту

Богатирьова Раїса Василівна

Матеріал з Вікіцитат
Богатирьова Раїса Василівна
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Раї́са Васи́лівна Богатирьо́ва (нар. 6 січня 1953, Бакал, Саткинський район, Челябінська область, Російська РФСР) — колишня українська державний діяч та член уряду. Колишня віце-прем'єр-міністр України та колишня міністр охорони здоров'я України, секретар Ради національної безпеки і оборони України в 2007-2012 рр.; доктор медичних наук, професор.

Цитати Раїси Богатирьової[ред.]

  •  

Я весь час кажу в кулуарах нашій опозиції в одязі від Луї Віттона і з годинниками вартістю 100 тисяч доларів: досить підступно штрикати нас шилом із посмішкою Іуди. Давайте разом будемо орати і зрошувати український чорнозем та намащувати його на наш ще теплий, з печі, коровай[1]. — Про те, як замість єднатися в широку коаліцію дехто «розколює Україну».

  •  

Розлучення із Партією регіонів не планую! Заочні пропозиції не приймаю, а моя «очна» позиція всім відома: я була і є одним із засновників ПР, а мої моральні принципи не дозволяють мені чинити легковажно[2]. — Про те, як вона поєднуватиме роботу у владі з членством в опозиційній партії.

  •  

Проблема зниження ціни на газ актуальна не тільки в Україні. Кризові явища завдають удару по усіх економіках — і сильних, і слабких. Звісно, слабкі економіки більш вразливі. Як мовиться — поки товстий схудне, худий може вмерти. Тому від високих цін на газ потерпають усі, але, звичайно, різною мірою[3].

  •  

Цей вибір [робити аборт] ми маємо залишити за людиною[4].

  •  

Медик не є агітатором, політінформатором чи пропагандистом. Сутність його професійної діяльності полягає в абсолютно протилежному — надавати медичну допомогу всім, хто її потребує, незважаючи на політичні погляди людини та на те, по який бік барикад вона знаходиться[5].

Примітки[ред.]